Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 lutego 2004

Vivendi i Radical razem

Syriusz, 11 lutego 2004, 16:10

Korporacja Vivendi Universal Games podpisała kilkuletnią ekskluzywną umowę z zespołem Radical Entertainment, na mocy, której ta pierwsza stanie się producentem sześciu nowych tytułów, dedykowanych kilku platformom. Nie jest to pierwsza umowa wymienionych firm. Dzięki ich wcześniejszej współpracy na rynek trafiły takie tytuły, jak The Simpsons: Hit & Run oraz The Hulk.

Splinter Cell: Pandora Tomorrow - obsada rodem z Hollywood

Elrond, 11 lutego 2004, 13:57

Kilka dni temu informowaliśmy was iż za oprawę muzyczną Splinter Cell: Pandora Tomorrow odpowiedzialny będzie Lalo Shifrin, twórca m.in. tematu przewodniego Mission Impossible. Dzisiaj wiemy również, że niektórym postaciom z niecierpliwie oczekiwanego sequela Splinter Cell, głosu użyczą znani aktorzy prosto z Hollywood.

Marcowy Click! już w kioskach, wielkiej graficznej rewolucji ciąg dalszy

Solnica, 11 lutego 2004, 13:32

W kioskach i salonach prasowych rozmieszczonych na terenie naszego kraju możecie już znaleźć kolejny, marcowy numer miesięcznika Click! Nowy Click! kontynuuje to, co poprzedni Click! zapoczątkował, czyli wielką graficzną rewolucję czasopisma.

King i „Piraci z Płonącego Morza”
King i „Piraci z Płonącego Morza”

Syriusz, 11 lutego 2004, 11:34

Wszystkich oczekujących na nadchodzący MMOcRPG pt. Pirates of the Burning Sea zainteresuje z pewnością fakt, iż do ekipy pracującej nad tą produkcją dołączył, nominowany ostatnio do Oskara za "Najlepszy montaż dźwięków" w filmie "Pan i Władca: Na krańcu świata", Richard King. Wymieniony artysta pracował także m.in. nad takimi hitami, jak: „Gattaca", "Niezniszczalny", "Magnolia", "Twister" czy "Znaki".

Crytek prawdopodobnie odpowie na zarzuty o nielegalnym wykorzystywaniu oprogramowania/Far Cry tylko na płytach DVD

Krystian Smoszna, 11 lutego 2004, 10:40

Wszystko wskazuje na to, że niedawna interwencja policji w siedzibie firmy Crytek (patrz news z 5 lutego), będzie miała jednak swoje następstwa prawne. Mimo, że nie skonfiskowano wówczas żadnego sprzętu, ani nie zatrzymano pracowników, niemiecki serwis GamesMarkt utrzymuje, iż organizacja Buissness Software Alliance, zajmująca się tropieniem piractwa komputerowego, chce wytoczyć firmie proces z powództwa cywilnego.

Nowy projekt twórców Killzone

Elrond, 11 lutego 2004, 10:17

Czy kojarzy wam się z czymś nazwa Killzone? To FPS, który pod koniec marca powinien ukazać się na konsolę PS2. A czemu o tym wspominam? Otóż twórcy Killzone, firma Guerrilla Games w zeszłym roku podpisała umowę z korporacją Eidos. I od tego czasu nie milkną spekulacje na temat ich nowego projektu. Spekulacje nie milkną ale firma również nie puszcza pary z ust. Jednak serwisowi ComputerAndVideoGames udało się uchylić nieco kurtynę skrywającą prace Guerrilla Games.

Top 10 gier w US (11/02/04)

Syriusz, 11 lutego 2004, 09:44

Na listę dziesięciu najchętniej kupowanych PeCetowych gier na północnoamerykańskim kontynencie, po dość długiej (około pół roku) nieobecności, powrócił produkt Rockstar Games, Grand Theft Auto: Vice City. Niemniejszym zaskoczeniem jest brak większej ilości kolejnych części „Simsów” oraz debiutującej w poprzednim zestawieniu gry TPP opartej o trzeci tom dzieła J.R.R. Tolkiena, a mianowicie The Lord of the Rings: The Return of the King . W zamian pojawiły się następujące tytuły: Delta Force Black Hawk Down: Team Sabre, Star Wars: KOTOR oraz Halo: Combat Evolved.

Burning Horizon pierwszym dodatkiem CDV do gry Blitzkrieg
Burning Horizon pierwszym dodatkiem CDV do gry Blitzkrieg

Krystian Smoszna, 11 lutego 2004, 09:43

CDV udostępnił wczoraj pierwsze informacje na temat swojego dodatku do gry Blitzkrieg (o innym rozszerzeniu pisaliśmy 30 stycznia). zatytułowanego Burning Horizon, który w sklepach pojawi się już w drugim kwartale bieżącego roku.

Podziel się bólem w dniu Św. Walentego - nowa propozycja twórców Postal 2
Podziel się bólem w dniu Św. Walentego - nowa propozycja twórców Postal 2

Łosiu, 11 lutego 2004, 09:43

„Niegrzeczni” panowie ze studia developerskiego Running With Scissors odpowiadający za powstanie dwóch części skandalizującego Postala, w związku ze zbliżającym się świętem zakochanych postanowili zorganizować specjalny konkurs (Postal Valentines Day Contest), rzecz jasna, jak zwykle w ich przypadku niekonwencjonalny i niesmaczny.

Grand Raid Offroad - 10 tysięcy kilometrów kwadratowych swobody
Grand Raid Offroad - 10 tysięcy kilometrów kwadratowych swobody

Krystian Smoszna, 11 lutego 2004, 07:46

Grand Raid Offroad to nowa gra firmy Asobo, podejmująca temat wyścigów samochodów terenowych w sześciu, odmiennych klimatycznie światach. Rzeczą odróżniającą ją od innych programów tego typu, będzie całkowita swoboda w podróżowaniu. Do dyspozycji gracza oddano około 10 tys. metrów kwadratowych terenu, bez wyznaczonych tras. Tylko od nas będzie więc zależeć, jaką drogę do celu obierzemy i czy pozwoli nam ona pokonać przeciwników.