Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2004, 12:35

Cenega Publishing zamierza opublikować w kwietniu nową serię gier budżetowych

Firma Cenega Publishing podała do wiadomości, że 23 kwietnia ruszy sprzedaż nowej serii gier, w której znajdą się znane już dobrze tytuły, jak i jeden premierowy. Programy będą sprzedawane w budżetowej cenie, która oscylować będzie w granicach 15 Euro na terenie Starego Kontynentu.

Firma Cenega Publishing podała do wiadomości, że 23 kwietnia ruszy sprzedaż nowej serii gier, w której znajdą się znane już dobrze tytuły, jak i jeden premierowy. Programy będą sprzedawane w budżetowej cenie, która oscylować będzie w granicach 15 Euro na terenie Starego Kontynentu. Jak to będzie wyglądać w Polsce i czy w ogóle trafi ona do naszego kraju, na razie nie wiadomo. Jedno jest pewne, większość z podanych niżej tytułów, można kupić u nas za stosunkowo niższe ceny.

Seria będzie zawierać znane już pozycje: Krzyżacy (Knights of the Cross), Another War, Tymoteusz (Timothy), Mortyr, Baśń o Dziadku Mrozie, Iwanie i Nastce (Fairy Tale: About Father Frost, Ivan and Nastya), a także zupełnie nową grę, łączącą elementy klasycznej przygodówki point & click i RPG, zatytułowaną The Fifth Disciple.