Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 lutego 2002

Shadow Force: Razor Unit, Tiger Woods PGA Tour 2002 jadą do sklepów

Solnica, 27 lutego 2002, 15:45

Wczoraj do sklepów (US) powędrował długo oczekiwany Command & Conquer: Renegade, dzisiaj dołączyły do niego dwa może nieco mniej znane, ale również bardzo ciekawe tytuły: Shadow Force: Razor Unit oraz Tiger Woods PGA Tour 2002.

Ciekawe aukcje na wirtualny.com

Fajek, 27 lutego 2002, 14:55

Sklep internetowy Wirtualny Świat od czasu do czasu organizuje aukcje, których przedmiotem są gadżety związane z grami komputerowymi. I właśnie dziś rozpoczęły się dwie takie aukcje...

Koniec firmy ELSA

Fajek, 27 lutego 2002, 13:53

Jedna z najbardziej znanych firm zajmujących się produkcją kart graficznych do zastosowań profesjonalnych i pół-profesjonalnych przestała istnieć. Wczoraj niemiecka ELSA ogłosiła bankructwo.

Zmartwychwstanie Meridian 59

Sznur, 27 lutego 2002, 13:24

Z pewnością niektórzy pamiętają tytuł Meridian 59, jedną z pierwszych komercyjnych gier massive multiplayer online stworzoną przez firmę 3DO (wersja demonstracyjna klienta była dołączona do którejś części Might & Magic). Mimo złożoności fantastycznego świata i jednego z najlepszych systemów PvP (player versus player) gra nie cieszyła się zbytnią popularnością i po czterech latach działalności jej serwery zostały wyłączone.

Zapowiedź: The Sims - Wakacje

Fajek, 27 lutego 2002, 11:24

Firma Maxis wypuszczając na rynek grę The Sims nie zdawała sobie sprawy z tego, iż będzie to swoistego rodzaju fenomen. Ilość sprzedanych kopii osiągnęła poziom nie spotykany dotychczas w przypadku produkcji na komputery klasy PC. A ponieważ Maxis czerpie z popularności Simsów „pełnymi garściami”, nie dziwi fakt, iż na rynku pojawiają się kolejne dodatki do tej nadzwyczaj popularnej gry. Do trzech już istniejących (Światowe Życie, Balanga, Randka) dołączy czwarty – Wakacje.

Konkurs "Tropico: Rajska Wyspa" zakończony

Rafał Swaczyna, 27 lutego 2002, 10:03

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „Tropico: Rajska Wyspa” w którym do wygrania było pięć gier. Nagrody zostały ufundowane przez firmę Play It.

Oficjalna strona z modami do Civilization III

Łosiu, 27 lutego 2002, 09:20

Fani trzeciej części kultowej gry strategicznej Civilization stworzonej przez firmę Firaxis Games doczekali się otwarcia oficjalnej strony internetowej dedykowanej amatorskim modom, mapom i wskazówkom do gry.

Neuro - nowy projekt zespołu Revolt Games

Łosiu, 27 lutego 2002, 09:15

Rosyjski developer Revolt Games poinformował, że pracuje nad swą kolejną produkcją zatytułowaną Neuro. Będzie to gra akcji/FPS osadzona w tym samym futurystycznym, świecie, co drugi obecnie tworzony przez Revolt Games tytuł, Homeplanet.

WWII: D-Day To Berlin - zwykły RTS, czy też coś więcej?

Łosiu, 27 lutego 2002, 09:05

Na zachodnim serwisie Computer and Video Games pojawiły się pierwsze screenshoty z najnowszej produkcji zespołu Bitmap Brothers i firmy Codemasters zatytułowanej WWII: D-Day To Berlin. Przypominam, że będzie to strategia czasu rzeczywistego przenosząca nas do czasów II Wojny Światowej, gdzie obejmiemy dowodzenie nad walczącymi oddziałami. Być może to zbyt duży i zbyt wczesny wniosek, ale patrząc na screeny, wygląda na to (jest nadzieja :-), że nie będzie to zwykły RTS, lecz rasowy symulator ówczesnego pola walki wzorowany na grze G.I.Combat, a idąc dalej na Combat Mission (bo na tej wzoruje się G.I.Combat).

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (27/02/02)

Fajek, 27 lutego 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.