Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 marca 2002

Colobot od dziś w sklepach

Fajek, 1 marca 2002, 16:40

Dziś na półki sklepów w całym kraju trafia Colobot – najnowsza gra firmy Manta Multimedia. Colobot to dość nietypowa gra strategiczna, która zasłynęła w ostatnim czasie dzięki temu, iż została rekomendowana prze Ministerstwo Edukacji Narodowej, jako znakomita pomoc w nauce.

Pierwsza część poradnika do Medal of Honor: Allied Assault

Solnica, 1 marca 2002, 16:30

Opublikowaliśmy dzisiaj pierwszą część poradnika do niewątpliwego hitu ostatnich dni – gry akcji Medal of Honor: Allied Assaut. W poradniku tym postaramy się jak najlepiej wskazać Wam, właściwą drogę od początku do końca rozgrywki, wyjaśnić skuteczność dostępnego arsenału oraz podać kilka cennych uwag pomocnych w eliminowaniu niebezpiecznych przeciwników.

Premiera Warrior Kings przesunięta

Solnica, 1 marca 2002, 12:50

Firma CD Projekt poinformowała, że premiera strategii czasu rzeczywistego Warrior Kings została przesunięta na przełom kwietnia i maja br. Opóźnienie wynikło z przyczyn niezależnych od firmy CD Projekt.

Lokalizacja HoMM 4 zgodnie z planem

Fajek, 1 marca 2002, 12:48

Firma CD Projekt poinformowała, że lokalizacja jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku - Heroes of Might and Magic IV – przebiega zgodnie z planem.

Pentium 4 z zegarem 4GHz!

Fajek, 1 marca 2002, 11:45

Procesory z rodziny Pentium 4 są cały czas przez Intela unowocześniane i przyspieszane. Prawdopodobnie już za rok, Intel przejdzie na 0.09 mikronową technologię produkcji swoich układów, zwiększając górną granicę taktowania. Tymczasem na Intel Developer Forum, firma ta zademonstrowała procesor Pentium 4 działający z prędkością 4GHz!

Zapowiedź: Galleon

Fajek, 1 marca 2002, 11:00

Galleon to przygodowa gra akcji z elementami cRPG umiejscowiona w świecie fantasy. Gracze wcielają się w rolę kapitana Rhama Sabrira, legendarnego żeglarza, żołnierza i kartografa. Wyrusza on w towarzystwie dwóch kobiet Faith i Mihoko na wyprawę, której celem jest odkrycie pochodzenia tajemniczego okrętu.

Dark Planet GOLD

Łosiu, 1 marca 2002, 09:35

Zespół Creative Edge Software ukończył swe najnowsze dzieło, strategię czasu rzeczywistego: Dark Planet: Battle for Natrolis. Wydawca gry, firma Ubi Soft Entertainment, poinformował, że gotowa jest już płyta „Gold Master” i gra trafi do zachodnich sklepów 19 marca.

Kiedy Star Wars: Knights of the Old Republic?

Łosiu, 1 marca 2002, 09:25

Firma LucasArts uruchomiła oficjalną stronę internetową Star Wars: Knights of the Old Republic i przyznam, po jej oglądnięciu poczułem się dyskryminowany. Czemu? Ponieważ przeczytałem na niej, że gra zostanie wydana na konsolę Xbox jeszcze w tym roku, ja zaś jako posiadacz komputera klasy PC, będę na nią czekał aż do wiosny roku 2003. Pytam – czemu?

Tropico 2 w produkcji

Łosiu, 1 marca 2002, 09:16

Tą niewątpliwie dobrą wiadomość obwieścił nam ostatni numer zachodniego czasopisma Computer Games Magazine. Pojawił się w nim artykuł, w którym stwierdzono, że druga część popularnej strategii ekonomicznej znajduje się w produkcji. Podano też kilka ogólnych informacji dotyczących Tropico 2.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (01/03/02)

Fajek, 1 marca 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.