Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 marca 2002

Space Haste 2 już w sklepach

Sznur, 25 marca 2002, 19:10

Od 22 marca TopWare Poland rozpoczął sprzedaż gry pt. Space Haste 2 - futurystyczne wyścigi poduszkowcami, stworzone przez zespół Dreams Interactive. Gra przeznaczona jest dla szerokiej rzeszy odbiorców - jest łatwa do opanowania nawet dla tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z symulatorami wyścigów.

Seria gier "E.T. The Extra-Terrestial"

Sznur, 25 marca 2002, 16:11

W piątek odbyła się amerykańska premiera nowej wersji filmu ,,E.T. The Extra-Terrestial'' w reżyserii Stevena Spielberga. Po dwudziestu latach mamy możliwość zobaczenia E.T. - przybysza z odległej planety w nowej odsłonie. Ulepszono przede wszystkim grafikę i zastosowano najnowsze technologie animacji komputerowej. Zobaczymy nie prezentowane dotąd sceny, a także usłyszymy ciekawą aranżację muzyczną zmiksowanych soundtracków filmowych sprzed 20 lat. Film ,,E.T. The Extra-Terrestial'' na ekrany polskich kin wejdzie pod koniec maja.

The 3D Gamemaker PL na pierwszym miejscu

Fajek, 25 marca 2002, 16:10

Jak podaje firma LEM, według informacji z 52 salonów EMPIK, w okresie od 11 do 20 marca, pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się programów użytkowych zajmuje ,,The 3D Gamemaker'' w polskiej wersji językowej.

Kurka Wodna - Wielkanocne Jaja

Fajek, 25 marca 2002, 13:28

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, firma TopWare Poland przygotowała limitowaną serię gry „Kurka Wodna” pod tytułem „Wielkanocne Jaja”.

Soccer Manager w ofercie CD Projektu

Fajek, 25 marca 2002, 11:47

Firma CD Projekt zapowiedziała na koniec maja wydanie nowej gry sportowej! Gra nosi tytuł Soccer Manager i będzie to menadżer piłkarski.

Recenzja: Megarace 3

Fajek, 25 marca 2002, 10:30

Megarace 3 to gra dość specyficzna, gdyż jej charakter jest stricte konsolowy. Jednak twórcy postanowili wydać grę na komputery klasy PC, gdyż platforma ta jest niezwykle uboga jeśli chodzi o ten typ gier. Co z tego wyszło? Zapraszam do recenzji.

New World Order - oficjalna strona, jutro multiplayer beta

Solnica, 25 marca 2002, 10:21

Uruchomiona została oficjalna strona New World Order, taktycznej gry akcji FPP tworzonej przez zespół Termite Games. Jeżeli obietnice autorów zostaną dotrzymane, to już jutro udostępniony zostanie multiplayer beta test tej gry.

The Sims najlepiej najlepiej sprzedającą się grą w historii

Łosiu, 25 marca 2002, 09:45

Firma Electronic Arts z dumą zawiadomiła, że symulacja ludzkiego życia The Sims sprzedała się już w ponad 6,3 miliona egzemplarzy i tym samym stała się najlepiej sprzedającą się grą w historii. Przypominam, że poprzednim rekordzistą pod względem ilości sprzedanych egzemplarzy był wydany w 1993 roku Myst.

Koniec GeForce-ów

Łosiu, 25 marca 2002, 08:34

Tak, to nie żadne mydlenie oczu, tylko oficjalna wiadomość przekazana przez CEO firmy Nvidia. A informacja ta została podana przy okazji wycieku informacji, dotyczącej nowego chipu graficznego tworzonego przez firmę Nvidia.

Dodatek do Medal of Honor - pierwsze szczegóły

Łosiu, 25 marca 2002, 08:29

W majowym magazynie GamePro, który właśnie został rozesłany do prenumeratorów, pojawił się artykuł, przedstawiający Medal of Honor: Frontline, kolejną grę z serii Medal of Honor przeznaczoną na konsole PS2 i Xbox. Przy okazji podano też pierwsze szczegóły dotyczące dodatku (PC) do Medal of Honor: Allied Assault zatytułowanego Medal of Honor: Team Assault.