Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 marca 2002

Shadow Hearts - nowość z Manty Multimedia

Sznur, 7 marca 2002, 17:12

Manta Multimedia przygotowuje się do wydania kolejnego tytułu. Tym razem będzie to cRPG pod tytułem Shadow Hearts, stworzony przez japońską firmę Sacnoth. Gra utrzymana w stylu japońskiej mangi pojawi się w sklepach już 1 kwietnia 2002 (ciekawe czy dystrybutor przygotuje prima aprilis’ową niespodziankę).

Seria Remake jedzie do sklepów

Fajek, 7 marca 2002, 16:40

Remake to unikalna seria, w której ukazują się jedynie tytuły uważane za przeboje w swoich gatunkach. Jednak dzięki niewiarygodnie niskiej cenie (49 zł), Remake dostępny jest dla wszystkich graczy! Nie tylko cena jest czymś wyjątkowym. Wydawnictwo Play-It zgodnie z zasadą zawsze coś eXtra oraz sugestiami swoich klientów oferuje niepowtarzalną promocje. Otóż w każdej pozycji z serii Remake znaleźć będzie można dodatkową grę lub program nawiązujący tematycznie do danego tytułu.

Iron Strategy 2 - pierwsze screeny

Sznur, 7 marca 2002, 16:20

Rosyjski serwis Xaos.ru opublikował cztery pierwsze screeny z trójwymiarowego RTS-a - Iron Strategy 2, powstającego w zespole Nikita. Co prawda gra nie jest jeszcze oficjalnie zapowiedziana, ale według naszych przyjaciół ze wschodu, prace nad tym tytułem zbliżają się do końca.

Legacy of Kain: Blood Omen 2 na PC już w marcu

Sznur, 7 marca 2002, 13:34

Eidos Interactive postanowił wydać jednak na platformę PC przygodową grę akcji Blood Omen 2, która pierwotnie przeznaczona była wyłącznie na konsole PlayStation 2 i Xbox. Należący do cyklu Legacy of Kain: Blood Omen 2 jest kontynuacją doskonałego tytułu z 1997 roku, powstającego równolegle do serii Soul Reaver.

Premiera Wizardry 8!

Fajek, 7 marca 2002, 10:14

Po wielu latach oczekiwań w kocu możemy na własnej skórze sprawdzić, czym jest ósma już część Wizardry. Czy będziemy mogli ją nazwać „najlepszym cRPG” ostatnich lat? Wczoraj miała miejsce premiera tego tytułu w Polsce.

Freedom Force cześć 2 i 3

Łosiu, 7 marca 2002, 09:15

Prace nad Freedom Force, powoli dobiegają do końca, gra ma trafić do zachodnich sklepów dopiero pod koniec marca, a zespół Irrational Games, twórcy gry, już oficjalnie przyznał, że planuje stworzyć jej kolejne dwie części.

Kolejny Rayman w produkcji

Łosiu, 7 marca 2002, 08:56

Rayman, mały, zabawny bohater, którego przygody sprzedały się już w ponad 10 milionach egzemplarzy ponownie powraca na ekrany komputerów. Firma Ubi Soft zapowiedziała wydanie kolejnej części jego przygód, zatytułowanej Rayman 3: Hoodlum Havoc.

Grandia II „Gold”

Łosiu, 7 marca 2002, 08:47

Zapewne tytułowe hasło Grandia II „Gold” nie za dużo mówi PC-towym graczom. Jest to sequel znanej gry z gatunku cRPG, Grandia, wydanej jedynie na konsole SEGA Saturn oraz Playstation. Drugą cześć jakiś czas temu wydano na konsolę Dreamcast, jednak ze względu na duże powodzenie i liczne prośby fanów zaczęto opracowywać wersję na PC. Jak widać prace dobiegły do końca.

Top 10 gier w US (07/03/02)

Łosiu, 7 marca 2002, 08:45

Po ponad miesiącu okupacji pierwszej pozycji na liście najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych, Medal of Honor: Allied Assault nadal znajduje się na jej szczycie i nie ustępuje pola nawet żadnemu z dodatków do popularnej symulacji ludzkiego życia The Sims. Co się tyczy reszty stawki, to powoli zaczynają się przetasowania. Harry Potter and the Sorcerer's Stone od kilku tygodni ustawicznie spada w dół (tym razem to szóste miejsce), a dwie nowości na liście to Train Simulator oraz zestaw firmy Valusoft - Entertainment Multi Pack.