Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 marca 2002

Dwa dodatki "Xtended Play" do Battlecruiser Millenium zapowiedziane

Sznur, 6 marca 2002, 15:17

Twórcy super-realistycznego symulatora kosmicznego Battlecruiser Millenium, zespół 3000AD, zamierzają wypuścić w tym roku dwa osobne dodatki zatytułowane Xtended Play. O ile pierwszy jedynie znacznie zwiększy możliwości podstawowej wersji gry, o tyle drugi z pewnością nas zaskoczy...

Indyjski RTS - Xtreme Forces

Sznur, 6 marca 2002, 14:10

Mieliśmy już okazję oglądać produkcje stworzone w przeróżnych krajach, lecz chyba po raz pierwszy na rynek trafi gra powstająca w egzotycznych dla nas Indiach. Mowa o trójwymiarowej strategii czasu rzeczywistego zespołu Raptor Entertainment, kryjącej się pod roboczym tytułem Xtreme Forces.

Nowe studio developerskie Tilted Mill Entertainment

Sznur, 6 marca 2002, 13:25

Impressions Games, jedna z najbardziej znanych firm developerskich straciła swojego głównego pomysłodawcę. Chris Beatrice, twórca m.in. takiego hitu jak Faraon, należącego do słynnej serii strategiczno-ekonomicznej „city build”, postanowił opuścić Impressions i założyć własną firmę.

Lokalizacja HoMM 4 - ciąg dalszy

Łosiu, 6 marca 2002, 11:50

Firma CD Projekt podała do wiadomości, że w poniedziałek rozpoczęły się nagrania polskiej ścieżki dźwiękowej do Heroes of Might and Magic IV, a tłumaczenia tekstów z gry przebiegają zgodnie z planem. Ponadto firma potwierdziła niedawną informację dotyczącą kraju, w którym odbędzie się proces implementacji polskich sampli i tekstów - to Stany Zjednoczone.

Publiczne beta testy Global Operations

Łosiu, 6 marca 2002, 10:55

Firma Crave Entertainment na oficjalnym forum dyskusyjnym taktycznej gry akcji, Global Operations, powiadomiła, iż jej wydanie nieznacznie się opóźni. Ponadto trwające od jakiegoś czasu zamknięte testy gry zakończą się i rozpocznie się jej publiczny beta test.

Warcraft III Collector's Edition

Łosiu, 6 marca 2002, 09:40

Firma Blizzard Entertainment przedstawiła szczegóły dotyczące specjalnej, limitowanej edycji kolekcjonerskiej jednej z najbardziej oczekiwanych strategii bieżącego roku, Warcraft III: Reign of Chaos.

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast ukończony?

Łosiu, 6 marca 2002, 09:10

Brytyjski magazyn PC Gamer zamieścił pierwszą na świecie recenzję, gry akcji osadzonej w realiach świata Gwiezdnych Wojen - Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast. Sprawa jest o tyle ciekawa, iż sugeruje to, że gra została ukończona, a jak do tej pory nie było żadnych oficjalnych doniesień o osiągnięciu przez nią statusu „Gold”.

Oficjalna strona Polan II i ich przerażające wymagania sprzętowe

Łosiu, 6 marca 2002, 08:53

Zuxxez Entertainment, zachodni wydawca znanej polskiej firmy developerskiej - Reality Pump - uruchomił oficjalną, angielskojęzyczną stronę internetową nadchodzącej gry strategicznej Polanie II, znanej też pod nazwą KnightShift.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (06/03/02)

Fajek, 6 marca 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.