Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 marca 2002

Nowości w Sklepie GRY-OnLine

Sznur, 22 marca 2002, 17:33

Dzisiaj w sklepie GRY-OnLine sypnęło nowościami, z których większość trafi na półki jeszcze w marcu. IM Group zaproponował graczom aż pięć premierowych tytułów (Arthur’s Knight 2, Dune, Eurofighter Typhoon, Global Operations, Hitman 2) oraz jedno wznowienie w złotej edycji (Alien vs Predator GOLD). Z LEM-u można już zamawiać Battle Realms, Duke Nukem: Manhattan Project i Planeta Małp, a z CD Projektu Panzer Elite Specjalna Edycja, Warcraft 3: Reign Of Chaos i Worms Blast. Natomiast trzy gry zręcznościowe Lemon Interactive (Pearl Harbor, Kurczę Pieczone i Olimpijskie Zmagania 2002) są już dostępne w bardzo niskich cenach.

Gry z Buka Entertainment w ofercie IM Group

Solnica, 22 marca 2002, 13:54

IM Group podpisał kontrakt z rosyjskim deweloperem Buka Entertainment, na mocy którego do końca tego roku na półki sklepowe w naszym kraju trafi kilka nowych tytułów tego drugiego.

Aktualizacja poradnika do Medal of Honor: Allied Assault (22/03/02)

Solnica, 22 marca 2002, 13:30

Opublikowaliśmy dzisiaj trzecią a zarazem ostatnią część poradnika do Medal of Honor: Allied Assult, ciekawej gry akcji FPP osadzonej w realiach II Wojny Światowej, która trafiła w ostatnim czasie do sklepów w naszym kraju.

Zapowiedź Imperium Galactica III: Genesis

Solnica, 22 marca 2002, 12:50

Imperium Galactica II była swego czasu jedną z ciekawszych gier strategicznych. Czy podobnie będzie z kolejną, trzecią już odsłoną serii – Imperium Galactica III: Genesis? Pewien niepokój budzić może fakt, iż zmienił się zespół opracowujący grę oraz to, iż tym razem będzie to strategia czasu rzeczywistego. Czy słusznie? Według autora zamieszczonej dzisiaj na naszych stronach zapowiedzi raczej nie ma się czego obawiać.

Freedom Force - demo

Solnica, 22 marca 2002, 11:48

Nadprzyrodzone moce, superbohaterowie, komiksowy klimat, jednym słowem Freedom Force. Pełna wersja gry pojawi się niebawem na półkach sklepowych tymczasem już dzisiaj możemy wypróbować jej wersję demo.

Konkurs "Świat Gier Komputerowych" zakończony

Rafii, 22 marca 2002, 11:13

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „Świat Gier Komputerowych”. Przypomnijmy iż do wygrania było 5 różnych gier. Nagrody zostały ufundowane przez firmę Egmont Polska.

Rainbow Six: Edycja Kolekcjonerska - niedługo w sklepach

Łosiu, 22 marca 2002, 10:39

Firma Play-It poinformowała, że już za kilka dni wyda specjalną edycję kolekcjonerską serii Rainbow Six. W sumie zestaw będzie zajmował sześć płyt CD, a jego cena wyniesie 129 PLN.

Lindows wygrywa!! Czy Microsoft ma wyłączne prawo do wykorzystywania nazwy Windows?!!

Łosiu, 22 marca 2002, 09:15

Niewtajemniczonym wyjaśniam, że LindowsOS to nowy, dopiero powstający system operacyjny, który będzie łączył funkcjonalność systemu Windows i stabilność działania systemu Linux, a ponadto będzie pozwalał na uruchamianie programów napisanych pod oba te systemy (czyli istny raj na ziemi). Oczywiście nazwa Lindows nie spodobała się gigantowi z Redmond i pozwał on do sądu firmę Lindows.com Inc., chcąc wymusić zmianę nazwy nowego systemu i zamknięcie dedykowanej mu strony. Jak do tej pory mu się to nie udało i kilka dni temu sędzia John C. Coughenour odrzucił pozew firmy Microsoft dotyczący Lindows.com.

Dungeon Siege GOLD

Łosiu, 22 marca 2002, 09:01

Dziś firma Microsoft zrobiła wielką niespodziankę wszystkim fanom gier z gatunku cRPG. Otóż tworzona przez zespół Gas Powered Games od blisko trzech lat gra akcji/cRPG, Dungeon Siege, została oficjalnie ukończona (status GOLD) i niedługo trafi do zachodnich sklepów.

Top 10 gier w US (22/03/02)

Łosiu, 22 marca 2002, 08:53

W kolejnym tygodniu, na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych nadal znajduje się Command & Conquer: Renegade. Zaraz za nim Medal Of Honor: Allied Assault, a następnie stały bywalec The Sims. Co się tyczy reszty stawki, to nowością w pierwszej dziesiątce jest Star Trek: Bridge Commander, a do łask amerykańskich graczy powróciły Return To Castle Wolfenstein oraz Sierra Sports: NASCAR Racing 2002 Season.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (22/03/02)

Fajek, 22 marca 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.