Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 marca 2002

Nowinki o Heroes of Might and Magic IV

Sznur, 26 marca 2002, 18:55

Firma CD Projekt podała garść gorących newsów na temat polskiej wersji Heroes of Might and Magic IV. Przede wszystkim ostatecznie ustalono, że w skład pakietu (oprócz Heroes IV) wejdzie Heroes I i Heroes II Gold, a nie jak podawano wcześniej, podstawowa wersja Heroes II.

Warrior Kings - prace nad tłumaczeniem ukończone

Fajek, 26 marca 2002, 15:29

Firma CD Projekt poinformowała, że prace nad tłumaczeniem Warrior Kings dobiegły końca. Jednym słowem, termin premiery jest coraz bliższy.

Aukcja gadżetu do Heroes of the Might and Magic IV

Fajek, 26 marca 2002, 14:48

Do premiery długo oczekiwanej gry Heroes of Might & Magic IV zostało jeszcze 15 dni! Ale już dziś można spróbować zdobyć oryginalną koszulkę z logo Herosów.

New World Order Multiplayer Beta - a jednak nie dzisiaj

Solnica, 26 marca 2002, 12:47

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dzisiaj miała zostać udostępniona multiplayer’owa wersja beta taktycznej gry akcji - New World Order. Niestety będziemy musieli na nią jeszcze trochę poczekać.

Global Operations jedzie do zachodnich sklepów

Solnica, 26 marca 2002, 12:13

W ciągu kilku najbliższych dni na półki zachodnich sklepów trafi Global Operations, taktyczna gra akcji FPP tworzona przez zespół Barking Dogs Studios, mająca stać się konkurentem dla już nieco leciwego Counter Strike’a.

Nie będzie Quake 4 na PC, Doom 3 najpierw na Xbox'a?

Fajek, 26 marca 2002, 11:12

„Doom 3 najpierw pojawi się na konsolę Xbox a dopiero później na komputery klasy PC. Istnieje natomiast spora szansa, iż mega hitu jakim zapewne okaże się Quake 4 nie zobaczymy w ogóle na naszych domowych PieCach, a jedynie wersję na konsolę Billa G.” – takie informacje w dniu wczorajszym pojawiły się na wielu stronach w sieci.

Nowa seria gier przygodowych w ofercie CD Projektu

Solnica, 26 marca 2002, 11:03

Firma CD Projekt poinformowała, że zamierza wprowadzić na rynek nową serię gier przygodowych „Słynne postacie, tajemnicze wydarzenia”. W jej skład wejdzie pięć przygodówek wyprodukowanych przez francuską firmę Wanadoo.

Beta Test: Hitman 2 – Silent Assassin

Fajek, 26 marca 2002, 10:21

Niestety premiera Hitman 2 uległa przesunięciu. Nie zobaczymy tej wspaniałej gry w marcu jak zapowiadano a dopiero w wakacje lub na początku września. Szkoda, ale warto poczekać te kilka miesięcy aby gra została w pełni dopracowana. Tymczasem prezentujemy Wam pierwszy beta test Hitmana 2 w Polsce.

Dungeon Siege już wkrótce, na Hitman 2 i GTA 3 jeszcze poczekamy

Solnica, 26 marca 2002, 09:37

Krążące po sieci informacje jakoby Hitman 2 został przesunięty na później okazały się prawdą i grę tą ujrzymy na półkach sklepowych najwcześniej we wrześniu. Smutną wiadomość mam również dla tych którzy czekają na wersję PC GTA 3.

EverQuest drożeje

Łosiu, 26 marca 2002, 09:17

Sony Computer Entertainment zrobiła niemiłą niespodziankę wszystkim grającym w najpopularniejszego amerykańskiego MMOcRPG – EverQuest. Mianowicie firma zawiadomiła, że abonament za grę zostanie podwyższony o blisko 30%.

Nowe UFO ponownie zmienia nazwę

Łosiu, 26 marca 2002, 09:07

UFO przechodzi kolejną metamorfozę i zmienia tytuł z UFO: Freedom Ridge na UFO: Aftermath. Chodzi tu najnowszą grę inspirowaną dawnym przebojem UFO: Enemy Unknown, obecnie tworzoną przez czeski zespół Altar Interactive. Mimo, iż informacje o tym tytule zaczynają dopiero przedostawać się na świat, to ma on już bardzo długą i burzliwą historię. Otóż...

Najnowsze wieści ze świata wydawców i producentów, czyli kto co wydaje

Łosiu, 26 marca 2002, 08:57

Trzy dopiero produkowane, aczkolwiek wyśmienicie zapowiadające się tytuły znalazły swych wydawców. Otóż wydawcą strategii czasu rzeczywistego, G.I.Combat, tworzonej przez zespół Freedom Games, została firma Strategy First. Wydawcą kolejnego RTS-a, Civil War: War Between the States, nad którym pracuje Walker Boys Studio, została firma Octagon Entertainment. Z kolei wydawcą gry, EVE: The Second Genesis, określanej przez niektórych „nową jakością gier MMO” została firma Simon & Schuster Interactive.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (26/03/02)

Fajek, 26 marca 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.