Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 marca 2002

Subiektywny przegląd tygodnia by Soulcatcher

Soulcatcher, 10 marca 2002, 22:28

Ten tydzień przynajmniej dla mnie minął pod znakiem premiery Wizardry 8. Gra ta nie jest idealna, lecz pod wieloma względami jest wybitna, ciekawa i wciągająca. Nie jest łatwa ale w cRPG o to przecież chodzi żeby trochę pomęczyć szare komórki w przerwach pomiędzy czarami i cięciem miecza. Polecam. I jeszcze w skrócie to co mnie zainteresowało w zeszłym tygodniu ...

Demo Team Factor (10/03/02)

Łosiu, 10 marca 2002, 17:57

Serwis Tiscali Games podał do wiadomości, że demo taktycznej gry akcji Team Factor zostanie wydane pod koniec miesiąca. Przypominam, że demo to miało zostać wydane 12 marca. Twórcy gry, zespół 7FX, nie podał przyczyny przesunięcia jego wydania.

Strategie, na które warto czekać w odczuciu skromnego gracza

Łosiu, 10 marca 2002, 13:08

Na wstępie zaznaczam, że nie chodzi tu o przedstawienie wszystkich nadchodzących RTS-ów, czy turówek, ale gier, które starają się jak najwierniej oddać realia historycznych wojen i potyczek. Jak wiemy, do roku 2000 prym w tej dziedzinie wiodła seria Close Combat, niestety odeszła do lamusa, a część piąta okazała się być ostatnią. Również w 2000 roku ukazała się gra Combat Mission: Beyond Overlord, przejęła palmę pierwszeństwa i trzyma ją do dziś, już blisko dwa lata. Przez ten czas praktycznie nie było żadnego innego tytułu tego typu godnego uwagi, jednak rok bieżący rok oraz początek roku 2003 może odmienić panującą sytuację. W tym okresie ma, bowiem zostać wydanych kilka bardzo ciekawie zapowiadających się tytułów, które pokrótce wam przedstawię.

Enigma: Rising Tide Rises zapowiedziana

Sznur, 10 marca 2002, 10:55

Szukacie następnego MMOcRPG? Nie ma problemu. Do wielu tytułów będących aktualnie w produkcji przybył kolejny. Tym razem zespół Tesseraction Games zapowiedział swoją pierwszą produkcję massive multiplayer online zatytułowaną Enigma: Rising Tide Rises,

Club Football zapowiedziany

Sznur, 10 marca 2002, 09:46

Firma Codemasters postanowiła spróbować sił w zupełnie nowej dla siebie dziedzinie, zapowiadając grę sportową Club Football. Jak na razie Codemasters udało się uzyskać licencję piętnastu znanych europejskich klubów, a sama gra ukaże się w piętnastu różnych wersjach klubowych. Czy ten manewr wystarczy aby przebić uznane od lat piłkarskie tytuły ze stajni EA Sports czy Sega?

Udostępniono demo gry Warrior Kings

Łosiu, 10 marca 2002, 08:48

Firma Microids wypuściła dziś grywane demo swej niedawno wydanej strategii czasu rzeczywistego Warrior Kings. Teraz wszyscy zainteresowani zakupem tego tytułu mogą sprawdzić, czy spełni pokładane w nim oczekiwania.