Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 marca 2002

Tom Clancy’s Rainbow Six: Raven Shield - nowa gra ujawniona

Fajek, 4 marca 2002, 16:36

W zeszłym tygodniu Ubi Soft wraz z Red Storm Entertainment w dość oryginalny sposób anonsował swoją najnowszą produkcję. Domyślano się, iż będzie to gra należąca do rodziny Rainbow Six, jednak oparta na zupełnie nowym silniku graficznym. Dziś już wiemy dokładnie co to takiego –Tom Clancy’s Rainbow Six®: Raven Shield

Recenzja: Solaris 104

Fajek, 4 marca 2002, 12:49

Klasyczne gry zręcznościowe typu „shootem’up” można spotkać jedynie w „salonach gier” mieszczących się w niewielkich piwnicach, gdzieś w maleńkich miasteczkach w całej Polsce. Gatunek ten praktycznie wymarł, zastąpiony pozycjami bardziej ambitnymi. Jednak od czasu do czasu pojawiają się gry dokładnie wpasowujące się w kanony tego gatunku, jak np. ostatnio wydany Solaris 104.

Nowy numer Załogi G

Solnica, 4 marca 2002, 11:17

W sieci ukazał się już trzydziesty numer magazynu internetowego „Załoga G”. Możecie w nim znaleźć recenzje i zapowiedzi najnowszych tytułów (m.in. Wizadry 8, Europa Universalis 2, Ghost Recon, Jedi Knight 2 i inne), wiele kącików tematycznych (np. Strategiczne, Muzyka, Film Zone, Czytelnia itp.)

Zapowiedź: Lock On - Modern Air Combat

Fajek, 4 marca 2002, 10:12

Lock On: Modern Air Combat to następca sławnego Flanker’a 2.0. Wraz z Lock On, firma SSI chce wprowadzić na rynek zupełnie nową jakość gier tego typu. Czego możemy się spodziewać po nadchodzącym produkcie? Zapraszam do zapowiedzi.

Shaman, czyli podróż po mistycznych wierzeniach indiańskich

Łosiu, 4 marca 2002, 09:40

Na zachodnim serwisie Gamers Pulse pojawił się artykuł opisujący i ujawniający zarazem śmiałą produkcję z gatunku action/adventure, pochodzącą ze studia Boston Animation. Gra nosi tytuł: Shaman.

Oficjalne strony Mobile Forces i Dark Planet

Łosiu, 4 marca 2002, 09:32

W weekend pojawiły się dwie nowe oficjalne strony internetowe nadchodzących gier. Firma Rage Software uruchomiła oficjalną stronę internetową taktycznej gry akcji Mobile Forces. Firma Ubi Soft zaś otworzyła stronę niedawno „ozłoconej” strategii czasu rzeczywistego Dark Planet: Battle for Natrolis. Zapraszam.