Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 marca 2002

Konkurs "Serious Sam - Drugie Starcie" zakończony

Rafii, 8 marca 2002, 18:39

Miło mi poinformować, że w dniu dzisiejszym rozlosowaliśmy nagrody do zakończonego konkursu „Serious Sam - Drugie Starcie”. Przypomnijmy iż do wygrania było 5 gier ufundowanych przez firmę Play It.

Nowe gry z UbiSoft w ofercie CD Projektu

Fajek, 8 marca 2002, 16:53

Firmy CD Projekt i UbiSoft podpisały porozumienie, na podstawie którego w planie wydawniczym CDP znalazły się 3 nowe, znakomite gry!

Gorasul - problem z głowy!

Fajek, 8 marca 2002, 16:15

Najnowsza gra z serii eXtra Gra pt. Gorasul: Dziedzictwo Smoka, która miała premierę 23 lutego, została nieprawidłowo wytłoczona. Z winy tłoczni z Czech, która przygotowała stamper do produkcji płyt CD, trzecia z czterech płyt ma niewłaściwą nazwę.

Premiera Myth III: Era Wilka

Fajek, 8 marca 2002, 15:17

Kolejna dzisiejsza premiera to Myth III: Era Wilka, która to gra ukazała się dzięki wydawnictwu Play-It. Jest to już 3 cześć gry, jednak tym razem bierzemy udział w wydarzeniach odbywających się 1000 lat przed tymi z The Fallen Lords.

Premiera Kohan - Immortal Sovereigns

Fajek, 8 marca 2002, 12:12

Dziś do sklepów trafiła gra Kohan - Immortal Sovereigns, kontynuacja strategii w czasie rzeczywistym rozgrywana w świecie fantasy.

Dzień Kobiet (08/03/02)

Fajek, 8 marca 2002, 10:47

8 marca to dzień przez niektórych uważany za święto minionego okresu. Być może faktycznie tak jest, jednak nie powinno to powstrzymać żadnego mężczyzny w pokazaniu jak ważne jesteście Wy – Kobiety w naszym życiu.

Zapowiedź: Citizen Zero

Fajek, 8 marca 2002, 10:12

Gry z gatunku Massive Multiplayer Online mnożą się jak grzyby po deszczu. Nawet Polacy mogą pochwalić się własnym „massivem” - Mimesis Online, stworzoną przez Tanhauser Gate. Na horyzoncie pojawiła się kolejna gra, która niebawem powinna ujrzeć światło dzienne – Citizen Zero.

Xpand Rally - nowe wyścigi z Techland'u

Łosiu, 8 marca 2002, 09:30

Serwis Blue Monday poinformował dziś, o kolejnym projekcie nad którym pracuje nasz rodzimy developer, firma Techland. Mianowicie, są to rajdy samochodowe zatytułowane Xpand Rally, oparte na nowoczesnym silniku graficznym pochodzącym z gry Chrome.

Heroes of Might and Magic IV oraz Might and Magic IX w marcu?

Łosiu, 8 marca 2002, 09:25

Na serwisie GoneGold pojawiła się wiadomość dotycząca wydania dwóch długo oczekiwanych tytułów, tj. Heroes of Might and Magic IV oraz Might and Magic IX. Otóż jeden z redaktorów serwisu przeprowadził rozmowę z przedstawicielem firmy 3DO i dowiedział się, że obie gry zostaną niedługo ukończone (status „GOLD”), a co za tym idzie jest prawdopodobne, że zostaną wydane jeszcze w marcu.

Operation Flashpoint Gold Edition wycofane z amerykańskich sklepów

Łosiu, 8 marca 2002, 09:15

Nawet najlepsi mają niekiedy duże wpadki i w tym przypadku chodzi o firmę Codemasters Software. Otóż niedawno firma wydała specjalną wersję taktycznej gry akcji Operation Flashpoint Gold Edition i po kilku dniach jej sprzedaży na terenie ameryki północnej okazało się, że posiada wadę uniemożliwiającą załadownie gry. W obliczu tego faktu, Codemasters Software zdecydowało się na wycofanie Operation Flashpoint Gold Edition ze sklepów.

Myst Trilogy pod koniec marca

Łosiu, 8 marca 2002, 09:09

Znany zachodni wydawca, Ubi Soft, podał do wiadomości, że pod koniec marca bieżącego roku wyda specjalną edycję jednej z najpopularniejszych serii gier przygodowych - Myst Trilogy.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (08/03/02)

Fajek, 8 marca 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.