Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2002, 12:12

autor: Fajek

Premiera Kohan - Immortal Sovereigns

Dziś do sklepów trafiła gra Kohan - Immortal Sovereigns, kontynuacja strategii w czasie rzeczywistym rozgrywana w świecie fantasy.

Dziś do sklepów trafiła gra Kohan - Immortal Sovereigns, kontynuacja strategii w czasie rzeczywistym rozgrywana w świecie fantasy.

Akcja gry umieszczona została w mistycznym świecie Khaldun, a gracz wciela się w rolę jednego z Kohan'ów - nieśmiertelnych wybrańców. Kiedyś władali oni całą potęgą świata ale ich kultura i społeczność została zniszczona przez potężne kataklizmy. Nieśmiertelność uratowała ich przed całkowitą zagładą i pomału zaczęli odbudowywać swoją potęgę. Gracz musi doprowadzić do przywrócenia ich dawnej chwały, rozwiązać zagadkę zagłady i stawić czoła nadciągającemu przeznaczeniu.

Aby stworzyć potężne królestwo, grając w Kohan'a trzeba łączyć ze sobą wojskowe i ekonomiczne umiejętności - strategie, taktykę i zarządzanie zasobami. Duży nacisk w grze położony został na zarządzanie budowaniem i dostawami na potrzeby wojska. Armia, aby być skuteczną i niepokonaną, musi być nie tylko sprawnie dowodzona ale też szybko i dobrze zaopatrywana. Odkrywanie sekretów świata Khaldun oraz historii Kohan'ów również jest bardzo ważne - znajomość przeszłości może pomóc lepiej przygotować się na to co czeka w przyszłości.

W naszym kraju wydawcą jest firma LEM, a cena gry została ustalona na 49 PLN.