Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 marca 2002

Ankieta: Który sklep internetowy jest najlepszy?

Fajek, 20 marca 2002, 17:55

Nasza nowa ankieta dotycząca sklepów internetowych zajmujących się grami wzbudziła sporo kontrowersji, czego efektem było bardzo wiele e-maili z pytaniem dlaczego nie znalazł się w niej nasz własny sklep, skoro to właśnie on jest najlepszy. Otóż spieszymy z wyjaśnieniem...

Nowe gry w serii eXtra Klasyka (20/03/02)

Fajek, 20 marca 2002, 14:46

Już dziś dostępne są dwie nowe gry z serii eXtra Klasyka. Dziś nadszedł czas premiery doskonałej gry RPG Fallout 1 w wersji PL oraz fantastycznej gry TPP Giants PL.

Tolal War II - drugi nieoficjalny dodatek do Sudden Strike

Sznur, 20 marca 2002, 14:13

Niemiecki Intex Publishing zapowiedział wydanie swojego drugiego nieoficjalnego dodatku do doskonałej strategii czasu rzeczywistego Sudden Strike. Total War II oferował będzie 23 nowe mapy oraz 30 misji stworzonych na podstawie historycznych wydarzeń z okresu I i II Wojny Światowej, a także wojny w Kosowie.

Słaba sprzedaż Xbox'a w Niemczech

Fajek, 20 marca 2002, 13:35

Po pierwszym tygodniu sprzedaży Xbox’a w Europie okazuje się, że mieszkańcy starego kontynentu nie szaleją z zakupem konsoli Microsoftu. Więcej, sprzedaż konsoli idzie zupełnie przeciętnie, żeby nie powiedzieć marnie.

Myst III: Exile Edycja Kolekcjonerska już w sklepach

Sznur, 20 marca 2002, 13:25

Już wkrótce w sklepach zakupić będzie można kolekcjonerską edycje Myst III: Exile, ostatnią część przygodowej sagi, uznawanej przez wielu za grę wszechczasów. Myst III: Exile Edycja Kolekcjonerska dostępny jest na 4 płytach CD z zaimplementowaną opcją wyboru wersji językowej: polskiej lub angielskiej.

Konkurs "Ghost Recon" zakończony

Rafii, 20 marca 2002, 13:24

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „Ghost Recon”. Przypomnijmy iż do wygrania było 5 gier. Nagrody zostały ufundowane przez firmę Play It.

Gothic - premiera!

Fajek, 20 marca 2002, 13:11

W dniu dzisiejszym do sklepów na terenie całej Polski trafiła rewelacyjna gra RPG - Gothic. Polscy gracze będą mogli nareszcie dołączyć do wielkiej rzeszy miłośników tej gry na całym świecie.

Hero X zapowiedziane

Solnica, 20 marca 2002, 10:32

Już latem tego roku Infogrames planuje wydać Hero X, nową przygodową grę akcji tworzoną przez zespół Amazing Games w której dane nam będzie wcielić się w rolę superbohatera mającego przywrócić porządek w małym amerykańskim miasteczku.

Recenzja Hostile Waters: Antaeus Rising

Fajek, 20 marca 2002, 10:29

Hostile Waters: Antaeus Rising to strategiczna gra akcji 3D, której akcja przenosi nas w rok 2032. Na Ziemi panuje ogólnoświatowy pokój, a wszystkie narody współpracują ze sobą, pragnąc stać się cywilizacją globalną. Z takim stanem rzeczy nie mogą pogodzić się byli prominenci i wojskowi, którzy pragnąc odzyskać władzę i wpływy, organizują tajną armię na wyspach Pacyfiku. Ich celem jest destabilizacja sytuacji politycznej i powrót do starego stylu życia. Sprzyja im ogólnoświatowe rozbrojenie i brak jakichkolwiek lokalnych konfliktów.

Pierwsze szczegóły dotyczące Warlords IV: Heroes of Etheria

Łosiu, 20 marca 2002, 10:02

Po długim okresie ciszy wokół zapowiedzianego klika lat temu Warlords IV: Heroes of Etheria, nareszcie coś się ruszyło. Wydawca gry, firma Ubi Soft, ujawniła garść konkretnych informacji o czwartej części znanej serii oraz określiła termin jej wydania.

Total Annihilation 2?

Solnica, 20 marca 2002, 09:51

Total Annihilation cieszył się wśród graczy bardzo dużą popularnością, niestety nie można już było tego powiedzieć o jego następcy czyli Total Annihilation: Kingdoms. Z informacji podanych w nowym planie wydawniczym Infogrames wynika, iż trwają prace nad Total Annihilation 2.

Hotel Giant - data premiery wyznaczona

Fajek, 20 marca 2002, 09:44

Jedna z najbardziej przełomowych gier ostatnich miesięcy już wkrótce trafi na półki sklepowe. Mowa naturalnie o doskonałej symulacji życia hotelowego zatytułowanej Hotel Giant.

3 x GOLD z 3DO

Łosiu, 20 marca 2002, 09:25

Wczorajsze doniesienia serwisu GoneGold zostały całkowicie potwierdzone przez firmę 3DO. Heroes of Might and Magic IV oraz Might and Magic IX są oficjalnie ukończone (GOLD) i trafią do sklepów jeszcze w marcu. Ponadto status GOLD osiągnęła jeszcze jedna gra firmy 3DO, Army Men: RTS.

Premiera HoMM4 przesunięta!

Fajek, 20 marca 2002, 09:21

Niestety, zapowiadana na 28 marca premiera Heroes of Might and Magic IV ulegnie przesunięciu. Opóźnienie jest spowodowane wydłużającym się procesem implementacji, który odbywa się w USA.

Fishtank Interactive wydawcą Silent Storm

Łosiu, 20 marca 2002, 09:18

Firma Fishtank Interactive poinformowała, że wyda najnowszą strategię turową zespołu Nival Interactive, Silent Storm. Podano także przewidywany termin wydania gry – wiosna 2003. Polskim dystrybutorem gier z firmy Fishtank Interactive jest firma Lemon Interactive, co pozwala przypuszczać, że Silent Storm zostanie wydany również w naszym kraju.

Lineage II: The Chaotic Chronicle w produkcji

Łosiu, 20 marca 2002, 09:08

Lineage: The Bloodpledge to koreański MMOcRPG, nawiasem mówiąc jeden z największych na świecie. W chwili obecnej może się poszczycić ponad czterema milionami aktywnych kont użytkowników. Firma, która go stworzyła i rozwija, NC Interactive, ujawniła dziś, że trwają już zaawansowane prace nad jego sequelem, zatytułowanym Lineage II: The Chaotic Chronicle. Czy, zdobędzie taką popularność jak jego pierwowzór? Patrząc na opis Lineage II i nowinki techniczne w nim zawarte wydaje się, że nawet większy.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (20/03/02)

Fajek, 20 marca 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.