Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl marzec 2002

Oficjalna strona Polan II i ich przerażające wymagania sprzętowe

Łosiu, 6 marca 2002, 08:53

Zuxxez Entertainment, zachodni wydawca znanej polskiej firmy developerskiej - Reality Pump - uruchomił oficjalną, angielskojęzyczną stronę internetową nadchodzącej gry strategicznej Polanie II, znanej też pod nazwą KnightShift.

Gothic - premiera!

Fajek, 20 marca 2002, 13:11

W dniu dzisiejszym do sklepów na terenie całej Polski trafiła rewelacyjna gra RPG - Gothic. Polscy gracze będą mogli nareszcie dołączyć do wielkiej rzeszy miłośników tej gry na całym świecie.

Iron Strategy 2 - pierwsze screeny

Sznur, 7 marca 2002, 16:20

Rosyjski serwis Xaos.ru opublikował cztery pierwsze screeny z trójwymiarowego RTS-a - Iron Strategy 2, powstającego w zespole Nikita. Co prawda gra nie jest jeszcze oficjalnie zapowiedziana, ale według naszych przyjaciół ze wschodu, prace nad tym tytułem zbliżają się do końca.

Return to Castle Wolfenstein v.1.3 - patch

Solnica, 17 marca 2002, 01:07

Activision udostępnił kolejne, oznaczone numerem 1.3 uaktualnienie do Return to Castle Wolfenstain. Usuwa ono szereg wykrytych do tej pory błędów, wprowadza również kilka nowych możliwości.

Plotki o Stronghold: Crusader

Sznur, 19 marca 2002, 15:14

Po sieci krążą plotki o planowanym dodatku do kapitalnej strategii czasu rzeczywistego Twierdza. Stało się to za przyczyną amerykańskiego sklepu wysyłkowego Electronics Butique, w którego ofercie pojawiła się gra Stronghold: Crusader.

Recenzja: Myth 3 – Era Wilka

Fajek, 27 marca 2002, 11:00

Myth 3: Era Wilka, to trzecia już część sagi zapoczątkowanej przez Bungie Software, a kontynuowana dzięki firmie Mumbo Jumbo w postaci właśnie części trzeciej.

Oficjalna strona FIFA World Cup 2002

Fajek, 28 marca 2002, 16:24

Do Mistrzostw Świata w piłce nożnej pozostało 65 dni. Tymczasem EA Sports już niebawem wyda specjalnie z tej okazji przygotowaną grę zatytułowaną FIFA World Cup 2002.

Gorasul - problem z głowy!

Fajek, 8 marca 2002, 16:15

Najnowsza gra z serii eXtra Gra pt. Gorasul: Dziedzictwo Smoka, która miała premierę 23 lutego, została nieprawidłowo wytłoczona. Z winy tłoczni z Czech, która przygotowała stamper do produkcji płyt CD, trzecia z czterech płyt ma niewłaściwą nazwę.

Black & White 2 (29/03/02)

Fajek, 29 marca 2002, 13:57

Black & White jeszcze przed swoim pojawieniem się na rynku stało się grą wręcz legendarną. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy był fakt, iż twórcą tej gry był sam Peter Molyneux. Tymczasem poinformował on, że od pewnego czasu pracuje nad Black & White 2!

Pierwsza część poradnika do Medal of Honor: Allied Assault

Solnica, 1 marca 2002, 16:30

Opublikowaliśmy dzisiaj pierwszą część poradnika do niewątpliwego hitu ostatnich dni – gry akcji Medal of Honor: Allied Assaut. W poradniku tym postaramy się jak najlepiej wskazać Wam, właściwą drogę od początku do końca rozgrywki, wyjaśnić skuteczność dostępnego arsenału oraz podać kilka cennych uwag pomocnych w eliminowaniu niebezpiecznych przeciwników.

Poradnik do Wizardry 8

Solnica, 14 marca 2002, 14:39

Wizardry 8 to z pewnością jeden z gorętszych tytułów cRPG jakie zagościły ostatnio na półkach sklepowych w naszym kraju. Wczoraj mogliście zapoznać się z zamieszczoną na naszych stronach jego recenzją, dzisiaj dołączył do niej poradnik.

Będzie Cossacks II?!!

Łosiu, 28 marca 2002, 09:20

Bardzo ciekawe wieści dotyczące nadchodzących tytułów z rosyjskiej firmy GSC Game World dodarły do naszych uszu. Dziś został ukończony dodatek Cossacks: The Art of War do strategii czasu rzeczywistego Cossacks: European Wars (Gold), gra nosząca dotychczas roboczy tytuł Oblivion Lost została przemianowana na S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost, a co najciekawsze, serwis WarGamer podał, że niemiecki wydawca CDV Software zabezpieczył sobie prawa do kolejnych dwóch gier i trzech dodatków z GSC Game World. Wśród nich znajduje się tytuł - Cossacks II.

Nowe gry w serii eXtra Klasyka (20/03/02)

Fajek, 20 marca 2002, 14:46

Już dziś dostępne są dwie nowe gry z serii eXtra Klasyka. Dziś nadszedł czas premiery doskonałej gry RPG Fallout 1 w wersji PL oraz fantastycznej gry TPP Giants PL.

Polska wersja 3D Gamemaker w sklepie GRY-OnLine

Sznur, 12 marca 2002, 15:22

Od kilku dni w naszym sklepie dostępny jest program The 3D Gamemaker – polska wersja doskonałego programu do tworzenia gier. Jest to zupełnie nowy produkt firmy Actualize, twórców słynnej serii Rally Championship, który dzięki niesamowitej prostocie obsługi oraz bardzo dużej bazie gotowych modeli i elementów umożliwi łatwe stworzenie własnej gry.

Monopoly Tycoon - poradnik

Solnica, 15 marca 2002, 16:05

Zapraszam do zapoznania się z kolejnym poradnikiem, który znalazł się dzisiaj na naszych stronach. Tym razem przeznaczony jest on dla osób mających kłopoty z komputerową wersją popularnej gry planszowej – Monopoly Tycoon.

Lineage II: The Chaotic Chronicle w produkcji

Łosiu, 20 marca 2002, 09:08

Lineage: The Bloodpledge to koreański MMOcRPG, nawiasem mówiąc jeden z największych na świecie. W chwili obecnej może się poszczycić ponad czterema milionami aktywnych kont użytkowników. Firma, która go stworzyła i rozwija, NC Interactive, ujawniła dziś, że trwają już zaawansowane prace nad jego sequelem, zatytułowanym Lineage II: The Chaotic Chronicle. Czy, zdobędzie taką popularność jak jego pierwowzór? Patrząc na opis Lineage II i nowinki techniczne w nim zawarte wydaje się, że nawet większy.

Age of Mythology - oficjalna strona, nowy screenshot

Solnica, 19 marca 2002, 10:11

Uruchomiona została nowa oficjalna strona Age of Mythology, tworzonej przez zespół Ensemble Studios strategii czasu rzeczywistego z grafiką 3D. Udostępniony został również kolejny, niepublikowany wcześniej screenshot z tej gry.

Hotel Giant - oficjalna strona, demo i data premiery

Solnica, 21 marca 2002, 10:20

Jowood uruchomił oficjalną stronę poświęconą jednej ze swoich gier, która już wkrótce powinna trafić na półki sklepowe – Hotel Giant. Udostępnione zostało również demo tej gry.

Nie będzie Unreal II i Unreal Tournament 2

Mariusz Klamra, 16 marca 2002, 13:47

W poniedziałek Infogrames zamierza oficjalnie poinformować o ważnych zmianach dotyczących dwóch bardzo oczekiwanych FPSów: Unreal II i Unreal Tournament 2.

Tolal War II - drugi nieoficjalny dodatek do Sudden Strike

Sznur, 20 marca 2002, 14:13

Niemiecki Intex Publishing zapowiedział wydanie swojego drugiego nieoficjalnego dodatku do doskonałej strategii czasu rzeczywistego Sudden Strike. Total War II oferował będzie 23 nowe mapy oraz 30 misji stworzonych na podstawie historycznych wydarzeń z okresu I i II Wojny Światowej, a także wojny w Kosowie.