Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 marca 2002

Trzy nowe gry Arxel Tribe w ofercie Manty Multimedia

Sznur, 11 marca 2002, 18:54

Manta Multimedia podpisała umowę z francuską firmą Arxel Tribe na trzy kolejne tytuły (pierwszym jest ciekawie zapowiadająca się strategia Primitive Wars). Tym razem na polski rynek trafi The Gladiators - RTS określany mianem „strategii nowej generacji”, Ring II – kontynuacja znanej u nas przygodówki oraz mroczny cRPG zatytułowany Mistmare.

NCsoft wydawcą City of Heroes

Sznur, 11 marca 2002, 18:14

Wiadomo już kto będzie wydawcą interesująco zapowiadającej się produkcji MMOcRPG zespołu Cryptic Studio – City of Heroes. Gra, w której każdy będzie mógł wcielić się w komiksowego super-bohatera, zapowiedziana została jeszcze w zeszłym roku, lecz do tej pory nie było chętnych do jej finansowania. W końcu podjęła się tego koreańska firma NCoft, ostatnio ostro wkraczająca na amerykański rynek.

Nowa strona LEMu

Fajek, 11 marca 2002, 16:31

Ostatnio panuje trend modernizacji stron firmowych dystrybutorów gier. Zapoczątkowany został on przez CD Projekt, aby zaraz potem modernizacji uległa strona Play-It’u. Dziś swoją zupełnie nową stronę otworzył Licomp Empik Multimedia (LEM).

Co znajdziemy w pudełku Heroes of Might & Magic IV?

Sznur, 11 marca 2002, 16:26

CD Projekt ujawnił zawartość ekskluzywnego polskiego wydania Heroes of Might and Magic IV. Oprócz najnowszej części tej kultowej gry strategicznej gry (która mieścić się ma na 2 CD oraz obszernej instrukcji) w pudełku znajdą się dwie pierwsze części gry: Heroes of Might and Magic I i II (z instrukcjami w wersjach skróconych). Premiera gry wyznaczona została na 28 marca, a całość zostanie wydana w profesjonalnej polskiej wersji językowej w atrakcyjnej cenie 99 PLN.

Opublikowaliśmy test zestawu głośnikowego Creative Inspire 5.1 5300

Fajek, 11 marca 2002, 13:50

Każdy gracz wie, że dobry procesor, wydajna karta graficzna i spora ilość pamięci RAM to nie wszystko. Aby komfortowa i w pełnym tego słowa znaczeniu GRAĆ, potrzebne jest jeszcze kilka innych gadżetów, do których między innymi należą głośniki. Właśnie dlatego chcielibyśmy zachęcić Was do przeczytania testu zestawu głośnikowego Creative Inspire 5300, który to zestaw wydaje się być najlepszym (stosunek ceny do jakości) tego rodzaju rozwiązaniem na rynku.

Unreal 2 bez trybu multiplayer?

Fajek, 11 marca 2002, 13:27

O Unreal 2 i Unreal Tournament 2 jest coraz głośniej. Pojawia się coraz więcej zdjęć, informacji, etc. Ostatnio nawet dowiedzieliśmy się, że Unreal 2 pojawi się w sprzedaży dopiero na tegoroczną gwiazdkę, natomiast UT2 zobaczymy już w wakacje. Może to i dobrze, gdyż sprzęt potrzebny do „udźwignięcia” Unreal 2 będzie znacznie tańszy.

Seria "Remake" już w sklepie GRY-OnLine

Sznur, 11 marca 2002, 12:17

Już od dzisiaj w sklepie GRY-OnLine możecie kupić pięć nowych pozycji z serii „Remake” wydawnictwa Play-It. Jak wiadomo, do każdej gry z tego cyklu dołączony jest gratisowy prezent w postaci innego, zwykle podobnego tematycznie tytułu. Dzięki temu każdy gracz ma teraz okazję wzbogacić swoją kolekcję o dwa oryginały w atrakcyjnej cenie 46 zł. Warto również zwrócić uwagę na strategię Outlive, której to wydanie jest polską premierą gry!

Recenzja: Ś.W.I.N.I.A.

Fajek, 11 marca 2002, 09:45

Ś.W.I.N.I.A – nieco dziwny tytuł na grę, szczególnie grę strategiczną. Pomimo, iż tytuł wywoływał lekki uśmiech na twarzy, gra zapowiadała się (sądząc po screenach, zapowiedziach autorów) na całkiem solidnego RTS’a. Czy takim też solidnym RTS’em się okazała?

Oficjalna strona Duke Nukem: Manhattan Project

Solnica, 11 marca 2002, 09:40

ARUSH Entertainment uruchomił oficjalną stronę poświęconą Duke Nukem: Manhattan Project, kolejnej grze z „Księciem” w roli głównej, która trafi zapewne kiedyś na dyski twarde naszych komputerów.