Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 marca 2002

Duke Nukem: Manhattan Project już w maju

Sznur, 18 marca 2002, 17:05

Wiadomo już kto wyda w Polsce, pierwszą po latach oczekiwania, grę z legendarnym Duke Nukem w roli głównej. Jak poinformowało wydawnictwo LEM, zakończono już prace nad tłumaczeniem tekstów do przygotowywanej właśnie polskiej wersji językowej Duke Nukem: Manhattan Project.

Zapowiedź Hitchcock: The Final Cut

Fajek, 18 marca 2002, 14:52

Gra przygodowa inspirowana twórczością mistrza horroru, Alfreda Hitchcock’a. Gracze wcielają się w prywatnego detektywa Joseph’a Shamley, posiadającego nadprzyrodzone moce umysłowe, które obudziły się w nim w dniu śmierci jego rodziców.

Micro Commandos - nowy RTS z Monte Cristo

Sznur, 18 marca 2002, 13:55

Znana z wielu ciekawych strategii ekonomicznych firma Monte Cristo postanowiła stworzyć swój pierwszy rasowy RTS. W grze zatytułowanej Micro Commandos będziemy mieli okazję prowadzić do walki grupę malutkich obcych próbujących zdobyć Ziemię.

Gothic PL już w środę

Solnica, 18 marca 2002, 11:28

Polska premiera Gothic, ciekawej zapowiadającej się gry z gatunku cRPG, odbędzie się już w najbliższą środę - 20 marca.

Beta testy Purge

Łosiu, 18 marca 2002, 09:21

Zespół Freeform Interactive rozpoczął zapisy na zamknięte beta testy swej najnowszej produkcji – Purge. Przypominam, że jest to obiecująca hybryda gatunków Role-Playing-Game i First-Person-Shooter, przeznaczona tylko do rozrywki wieloosobowej. Jeżeli jesteście zainteresowani to zapraszam na oficjalną stronę gry (przyjmowani się ludzie z całego świata, w tym z Polski).