Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 marca 2002

Stronniczy przegląd tygodnia by Soulcatcher (24/03/02)

Soulcatcher, 24 marca 2002, 19:49

Witam. Jedni niosą palmy, inni topią marzannę, jeszcze inni po prostu chowają zimowe ubrania do szafy. Dla wszystkich coś się zmienia. Idzie wiosna, a z nią nowe ciekawe tytuły. W tym tygodniu status gold (gotowe do tłoczenia) otrzymały : Dungeon Siege, Heroes of Might and Magic IV i Might and Magic IX. Yes! Dodając do tego Tony Hawk's Pro Skater 3, Combat Mission 2, Grand Theft Auto 3 i być może Halo, które już niedługo zawitają do sklepów to będzie to rock & rollowa wiosna. Na razie pozostaje czekać i poczytać o tym co ciekawego wydarzyło się w zeszłym tygodniu...

Xbox 2 z procesorem AMD

Fajek, 24 marca 2002, 12:41

Inżynierowie z Microsoftu są zajęci opracowywaniem konsoli Xbox 2, opartej na procesorze produkcji AMD. Taka informacja pojawiła się a może raczej wyciekła z jednego z bostońskich banków inwestycyjnych, który bierze udział w całym projekcie.

Zakaz sprzedaży Mafii we Włoszech?

Fajek, 24 marca 2002, 12:15

Mafia: The City of Lost Haven, najnowsza gra z Take 2, prawdopodobnie nie będzie sprzedawana we Włoszech, ojczyźnie ugrupowań przestępczych określanych mianem mafii.

Everquest: The Planes of Power - kolejny dodatek w produkcji

Sznur, 24 marca 2002, 11:04

Sony Online Entertainment zapowiedział kolejny dodatek do swej sztandarowej gry massive multiplayer Everquest. Po zeszłorocznej premierze Shadow of Luclin, tym razem programiści pracują nad Everquest: The Planes of Power. W sumie będzie to już czwarte rozszerzenie do tej gry.

Star Trek: Starfleet Command III zapowiedziany

Sznur, 24 marca 2002, 10:04

Activision zapowiedział kolejną strategię w świecie Star Trek: Starfleet Command III. Podobnie jak we wcześniejszych częściach gracz zostanie dowódcą statku Federacji i będzie musiał decydować o jego wszystkich systemach oraz strategii ataku na wroga.