Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 marca 2002

Stronniczy przegląd tygodnia by Soulcatcher (17/03/02)

Soulcatcher, 17 marca 2002, 21:25

O kurcze! Dzisiaj przypomniałem sobie że nie żyjemy w Syberyjskiej Tajdze lecz w miłym środkowo- europejskim klimacie umiarkowanym. Słoneczko świeciło wspaniale, cieplutki wietrzyk, aż uśmiech sam pojawiał się twarzy. No a jak przychodzi wiosna to wszystko się zmienia i rozkwita, miło mi więc oficjalnie zapowiedzieć iż 15 kwietnia serwis GRY-OnLine (już niedługo serwisy) rozkwitną nowym blaskiem, zamienią się w coś co planowaliśmy ponad rok temu gdy nasze strony po raz pierwszy pojawiły się w sieci. Dlatego wybaczcie nam wszystkie dziwne rzeczy które mogą dziać się do tego czasu z naszym wortalem. A teraz skrót tego co wydarzyło się w zeszłym tygodniu.

Za ile Xbox w Polsce?

Mariusz Klamra, 17 marca 2002, 13:54

Co prawda dalej nie wiadomo kiedy i za ile Xbox pojawi się w Polsce oficjalnymi kanałami, jednak jak wiadomo rynek nie znosi próżni, i najdalej za tydzień na polskich giełdach komputerowych pojawią się z pewnością pierwsze Xboxy przywożone mniej lub bardziej legalnie z Niemiec. Ile będą kosztowały? Wydaje się że całkiem niewiele...

Nowa Publicystyka: 13 wyścigówek, które ... rozbudziły we mnie rajdowca

Solnica, 17 marca 2002, 13:22

Kolejny raz zaproponuję Wam dzisiaj trochę historii. Wspominałem już o przeszłości akceleratorów 3D, teraz przyszła kolej na gry, których współczesne edycje bez szybkiej trójwymiarowej grafiki nie mogą się już obejść, czyli tzw. „rajdówek”.

Siedem lat akceleratorów 3D

Solnica, 17 marca 2002, 11:09

Szybka i szczegółowa grafika 3D to podstawa większości współczesnych gier komputerowych. Nikt nie wyobraża już sobie dobrego komputera do grania nie wyposażonego w akcelerator grafiki 3D – najchętniej najnowsze dziecko nVidii czyli GeForce 4 Titanium. A jak to wyglądało wcześniej? Co oferowali nam poszczególni producenci?

Dobre wyniki Take Two pomagają odzyskać zaufanie inwestorów

Mariusz Klamra, 17 marca 2002, 09:27

Pisaliśmy ostatnio o problemach firmy Take Two, związanych z przegranym procesem sądowym z Ubisoftem oraz pond 3 tygodniowym zawieszeniem notowań jej akcji na giełdzie Nasdaq z powodu nieuzasadnionego zawyżenia zysków we wcześniejszych raportach finansowych. Właśnie opublikowane sprawozdanie firmy za okres listopad 2001 – styczeń 2002 zdecydowanie poprawiło humory inwestorom.

Return to Castle Wolfenstein v.1.3 - patch

Solnica, 17 marca 2002, 01:07

Activision udostępnił kolejne, oznaczone numerem 1.3 uaktualnienie do Return to Castle Wolfenstain. Usuwa ono szereg wykrytych do tej pory błędów, wprowadza również kilka nowych możliwości.