Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 marca 2002

Another War na DVD

Fajek, 28 marca 2002, 17:00

Gra Another War ukaże się także w wersji DVD! W specjalnej, kolekcjonerskiej edycji na 1 płycie DVD znajdzie się również półgodzinny program wyprodukowany przez redakcję magazynu Hyper.

IM Group zmienia stronę

Fajek, 28 marca 2002, 16:49

I kolejna Polska firma dystrybucyjna, tym razem jest to IM Group ma zamiar zmienić i zarazem unowocześnić swoją stronę www, jednocześnie sprawiając aby stałą się ona bardziej użyteczna dla klientów.

Oficjalna strona FIFA World Cup 2002

Fajek, 28 marca 2002, 16:24

Do Mistrzostw Świata w piłce nożnej pozostało 65 dni. Tymczasem EA Sports już niebawem wyda specjalnie z tej okazji przygotowaną grę zatytułowaną FIFA World Cup 2002.

Click: Fantasy już w sprzedaży

Solnica, 28 marca 2002, 15:11

Od 28 marca czyli od dzisiaj, w punktach z prasą na terenie naszego kraju, dostępne powinno być specjalne wydanie magazynu Click, tym razem poświęcone tematyce Science-Fiction, Fantasy oraz Horror - Click: Fantasy.

Silent Hill The Movie - kolejna ekranizacja komputerowego hitu

Fajek, 28 marca 2002, 12:43

Moda na kręcenie filmów na podstawie gier komputerowych nie ustaje. Po kilku mniej lub bardziej (raczej mniej) udanych produkcjach, zanosi się, iż wreszcie filmy tworzone na bazie gier mogą być po prostu dobre, choćby za sprawą wchodzącego już niebawem na ekrany kin Resident Evil. Jednak to nie wszystko, gdyż wytwórnia New Line Cinema zapowiedziała przełom w tego rodzaju produkcjach (bazujących na fabule gry) jak również w samej definicji współczesnego horroru – to wszystko za sprawą filmu Silent Hill!

Afera wokół raportu Aberdeen Group

Fajek, 28 marca 2002, 10:58

Od kilku dni panuje w sieci (i nie tylko) spore zamieszanie spowodowane raportem instytutu naukowego Aberdeen Group, dotyczącego nazewnictwa procesorów AMD Athlon XP.

Recenzja: Persian Wars

Fajek, 28 marca 2002, 10:14

Jeśli się zastanowić to strategie czasu rzeczywistego, popularnie zwanymi RTS’ami poruszyły już chyba każdą tematykę. Nie dziwi więc fakt, że twórcy gier starają się nas zachęcić do kolejnej produkcji tego typu, umieszczając całą akcję np. w klimatach orientalnych. Taka sytuacja ma na przykład miejsce w grze Persian Wars.

Będzie Cossacks II?!!

Łosiu, 28 marca 2002, 09:20

Bardzo ciekawe wieści dotyczące nadchodzących tytułów z rosyjskiej firmy GSC Game World dodarły do naszych uszu. Dziś został ukończony dodatek Cossacks: The Art of War do strategii czasu rzeczywistego Cossacks: European Wars (Gold), gra nosząca dotychczas roboczy tytuł Oblivion Lost została przemianowana na S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost, a co najciekawsze, serwis WarGamer podał, że niemiecki wydawca CDV Software zabezpieczył sobie prawa do kolejnych dwóch gier i trzech dodatków z GSC Game World. Wśród nich znajduje się tytuł - Cossacks II.

Oficjalna strona Might & Magic IX: Writ of Fate

Łosiu, 28 marca 2002, 09:15

Might & Magic IX: Writ of Fate niedawno zostało ukończone i za niedługo znajdzie się w sprzedaży detalicznej. Przyszedł więc na prawdziwe uruchomienie oficjalnej strony internetowej. Do wczorajszej nocy składała się ona jedynie z jednego obrazka zapowiadającego, teraz znajdziecie na niej dużo przydatnych informacji i grafik.

Sim City 4 w produkcji!!

Łosiu, 28 marca 2002, 09:11

Tak, to fakt. Nasze oczy umęczone codziennym kilkunastogodzinnym wysiadywaniem przed monitorem ujrzą kolejną grę z cyklu „buduj i zarządzaj wielkim miastem” z firmy Maxis. Co prawda jak dotychczas nikt wystosował oficjalniej zapowiedzi prasowej dotyczącej kolejnej części serii Sim City, jednak w majowym magazynie Computer Gaming World pojawił się ekskluzywny artykuł inaugurujący Sim City 4.

Top 10 gier w US (28/03/02)

Łosiu, 28 marca 2002, 09:08

Command & Conquer Renegade spada na czwartą pozycję listy najlepiej sprzedających się tytułów w Stanach Zjednoczonych. Pierwsze miejsce zajmuje Medal of Honor: Allied Assault, a kolejne pozycje okupują: The Sims (najlepiej sprzedająca się gra w historii) oraz dodatek The Sims: Hot Date. Niespodziewanie na liście pojawił się też Starcraft: Battle Chest (zestaw w którym znajduje się oryginalny Starcraft i dodatek Starcraft: Brood War) i zajmuje wysoką szóstą pozycję.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (28/03/02)

Fajek, 28 marca 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.