Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 marca 2002, 22:28

autor: Soulcatcher

Subiektywny przegląd tygodnia by Soulcatcher

Ten tydzień przynajmniej dla mnie minął pod znakiem premiery Wizardry 8. Gra ta nie jest idealna, lecz pod wieloma względami jest wybitna, ciekawa i wciągająca. Nie jest łatwa ale w cRPG o to przecież chodzi żeby trochę pomęczyć szare komórki w przerwach pomiędzy czarami i cięciem miecza. Polecam. I jeszcze w skrócie to co mnie zainteresowało w zeszłym tygodniu ...

Ten tydzień przynajmniej dla mnie minął pod znakiem premiery Wizardry 8. Gra ta nie jest idealna, lecz pod wieloma względami jest wybitna, ciekawa i wciągająca. Nie jest łatwa, ale w cRPG o to przecież chodzi żeby trochę pomęczyć szare komórki w przerwach pomiędzy czarami i cięciem miecza. Polecam. I jeszcze w skrócie to co mnie zainteresowało w zeszłym tygodniu ...

Zapowiedź: Lock On - Modern Air Combat – sam mało gram w symulatory lotu, lecz jestem w stanie docenić dobrą produkcję. Był Sturmovik dla miłośników starszych maszyn, będzie Lock On symulator na miarę naszych czasów.

Nowa gra z Larą Croft w roli głównej – są postacie jak agent 007, PacMan i Lara Croft, od których pomimo zapewnień producentów nie uwolnimy się nigdy. Akurat w wypadku Lary nie jest to straszna kara gdyż pani archeolog z roku na rok jest coraz zgrabniejsza i bardziej atrakcyjna. Jej kibić i biust zmieniają się razem z aktualną modą, zresztą zobaczcie sami. Nowa Lara.

Motor City Online umiera? – Umiera? I bardzo dobrze! Jaki chory umysł mógł wymyślić grę w 100% poświęconą samochodom, w której nie można po prostu wsiąść w auto i pojechać przed siebie w plener, lub przez miasto? Przyznam, iż do tej pory czuję niesmak po MCO. Sama gra jest bardzo dobra, ale ja (inni zresztą też) chcę po prostu pojeździć sobie samochodami np. po mieście co w MCO jest o dziwo dosyć trudne.

Heroes of Might and Magic IV oraz Might and Magic IX w marcu? – Co prawda 3DO ledwo dycha finansowo ale gierki dalej robi dobre. To że HoMM4 będzie fajne już wiemy, dalej sporą niewiadomą jest M&M9.

Dzień Kobiet – Drogie Panie! Wiemy, że błędy i wypaczenia poprzedniej epoki sprowadziły Dzień Kobiet do farsy z goździkami, ale wejdźmy w nowy wiek z nowym miłym zwyczajem, że cały rok jesteśmy (faceci) dla was bardzo mili a w Dzień Kobiet szczególnie mówimy wam o tym, że jesteście wyjątkowe. Nie ma dwóch zdań bez kobiet świat nie miałby sensu.