Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lutego 2002, 11:15

autor: Fajek

RoadWage w sprzedaży

TopWare Poland informuje, że wprowadza do sprzedaży nowy tytuł pt. RoadWage. Gra od 14 lutego powinna być dostępna w sprzedaży w hipermarketach oraz dobrych sklepach komputerowych na terenie całego kraju. RoadWage wydany jest w serii TOPWARE JUST 4 FUN, w bardzo atrakcyjnej cenie 19,95 PLN.

TopWare Poland informuje, że wprowadza do sprzedaży nowy tytuł pt. RoadWage. Gra od 14 lutego powinna być dostępna w sprzedaży w hipermarketach oraz dobrych sklepach komputerowych na terenie całego kraju. RoadWage wydany jest w serii TOPWARE JUST 4 FUN, w bardzo atrakcyjnej cenie 19,95zł.

W RoadWage gracz wciela się w kierowcę samochodu dostawczego i jego zadanie jest całkiem proste. Należy dostarczyć przesyłki najszybciej jak to tylko możliwe, aby otrzymać jak największy napiwek. Jeśli nie uda się zmieścić w określonym czasie trzeba próbować ponownie! I choć zadanie wydaje się łatwe, to na drodze napotkać można wiele przeszkód, a najbardziej oczywista droga nie zawsze jest najlepsza!

Więcej informacji na temat gry znajdziecie pod adresem: http://roadwage.topware.pl.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Road Wage

Road Wage