Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 13 lutego 2002, 13:33

autor: Fajek

Pierwsza na świecie recenzja Command & Conquer: Renegade

Jako pierwszy serwis na świecie (!) mamy przyjemność zaprezentować Wam recenzję gry, na która fani świata Command & Conquer czekali z niecierpliwością od 5 lat. Czy było warto? Oto Command & Conquer: Renegade.

Jako pierwszy serwis na świecie (!) mamy przyjemność zaprezentować recenzję gry, na która fani świata Command & Conquer czekali z niecierpliwością od 5 lat. Czy było warto? Oto Command & Conquer: Renegade.

Najnowsza gra z Westwood Studios nie jest o dziwo strategią RTS, a napakowaną akcją grą TPP / FPP umiejscowioną w realiach uniwersum „Command & Conquer”. Czy jednak ta zmiana konwencji wyszła wszystkim na dobre?

Wszem i wobec wiadomo, że Westwood robi świetne strategie czasu rzeczywistego. To właśnie ci mili panowie, na co dzień mieszkający w rozrywkowym Las Vegas, prawie 10 lat temu pokazali graczom „Dune II” i całkiem nowe podejście do gier taktycznych. Od tamtej pory RTSy rozwijają się kwitnąco, zaś Westwood co jakiś czas przypomina o swej klasie, wydając kolejne znakomite produkty z serii „Command & Conquer”.” – Piotres

Recenzja: Command & Conquer: Renegade

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Command & Conquer: Renegade

Command & Conquer: Renegade