Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 6 lutego 2002, 10:42

autor: Fajek

Recenzja: The Troma Project

Troma Project to gra autorstwa firmy Nekrosoft, tej samej, która stworzyła strategię turową Rezerwowe Psy. Troma Project również jest strategią turową, o ile określenie jej w ten sposób nie jest krzywdzące dla takich tytułów jak UFO czy Jagged Alliance.

Troma Project to gra autorstwa firmy Nekrosoft, tej samej, która stworzyła strategię turową Rezerwowe Psy. Troma Project również jest strategią turową, o ile określenie jej w ten sposób nie jest krzywdzące dla takich tytulów jak UFO czy Jagged Alliance.

W roku 1974 dwaj przyjaciele Lloyd Kaufman i Michael Herz założyli niezależną wytwórnię filmową Troma Entertainment, gdzie wspólnie zaczęli kręcić nisko budżetowe filmy. Chcieli w ten sposób stanowić pewną alternatywę dla wielkich produkcji z głównych wytwórni Hollywood. Stworzyli swój oryginalny styl, coś w rodzaju połączenia różnych filmowych gatunków od horroru poprzez komedię, erotykę a na tasiemcowych telenowelach kończąc. Po prostu z czegoś takiego wyszedł kicz w najczystszej formie.” – KrakMan

Recenzja: The Troma Project