Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 stycznia 2002

Strange Adventures in Infinite Space

Sznur, 31 stycznia 2002, 16:43

Zespół Digital Eel zakończył prace nad przygodową strategią kosmiczną Strange Adventures in Infinite Space. Fabuła przenosi nas w odległą przyszłość, gdzie ludzkość kolonizuje odległe rejony wszechświata. Gracz staje się posiadaczem własnego statku kosmicznego, którym odkrywa nieznane światy, spotyka nowe rasy i tajemnicze artefakty. Często przyjdzie nam również toczyć kosmiczne bitwy z agresywnymi obcymi.

Twierdza Excalibur Pack PL

Solnica, 31 stycznia 2002, 16:19

Wydawnictwo Play-It ma dobrą wiadomość dla wszystkich fanów gry Twierdza. W dniu dzisiejszym udostępniona została polska wersja oficjalnego dodatku do niej – Excalibur Pack.

Tropico: Rajska Wyspa - premiera

Fajek, 31 stycznia 2002, 15:44

W dniu dzisiejszym firma Take 2 ogłosiła, iż oczekiwany dodatek do Tropico, pt. Rajska Wyspa trafił do tłoczni i 5 lutego znajdzie się w zachodnich sklepach... Tymczasem Wydawnictwo Play-It ma miłą niespodziankę dla wszystkich polskich graczy, bowiem już dziś polska wersja Rajskiej Wyspy znalazła się na sklepowych półkach w całym kraju.

W.O.D.A Online

Fajek, 31 stycznia 2002, 13:18

Pół roku temu firma Arithmetic Studios zapowiedziała grę z gatunku „action-strategy” pod tytułem W.A.T.E.R.: Blood Runs Deep. Zaraz później producent gry wpadł na bardzo „oryginalny” pomysł. Mianowicie do czasu jej wydania, tj. roku 2004 żadne dane o niej nie będą ujawniane. Brawo! Tymczasem pewna informacja wydostała się poza studio deweloperskie. Otóż W.A.T.E.R.: Blood Runs Deep zmienił nazwę, co za tym idzie cały swój wizerunek na W.A.T.E.R. Online.

Infogrames kupił Tactical Ops

Sznur, 31 stycznia 2002, 13:12

Po Team Fortress i Counter-Strike, kolejny popularny mod stanie się komercyjną produkcją. Tym razem wydawcy zainteresowali się Tactical Ops, najlepszą chyba obecnie modyfikacją do Unreal Tournament. Prawa wydawnicze kupiła firma Infogrames, która zamierza wydać jego pudełkową wersję zatytułowaną Tactical Ops: Assault on Terror.

Nowości w Sklepie Gry-OnLine (31/01/02)

Sznur, 31 stycznia 2002, 12:50

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, firma Licomp Empik Multimedia wypuściła do sklepów serię czterech gier Disney Intearctive z bohaterami najnowszego filmu animowanego „Potwory i Spółka”. Każda z gier z osobna oferuje inne rodzaje zabaw dla dzieci (kręgle, bilard, flipper, łapanie zabawek) ale gdy połączymy wszystkie cztery części uaktywnia się dodatkowa niespodzianka – gra Monster Mania. Wszystkie gry możecie już kupić w Sklepie Gry-OnLine w atrakcyjnych cenach.

Recenzja: Zoo Tycoon

Fajek, 31 stycznia 2002, 10:29

O popularności wszelkiego rodzaju „Tycoonów” niech świadczy ich liczba i różnorodność. Powoli zaczyna brakować dziedzin, które to gry z tego gatunku mogły by poruszyć. Nawet Microsoft wydał grę tego typu – Zoo Tycoon.

Pet Soccer w produkcji

Łosiu, 31 stycznia 2002, 09:30

Na serwisie Bluemonday pojawiła się informacja o tym, że firma Techland zamierza wydać kolejną grę z serii „Pet ......”. W chwil obecnej w sprzedaży znajdują się wyścigi Pet Racer, a niedługo ma ukazać się piłka nożna z zabawnymi zwierzakami w roli głównej, zatytułowana Pet Soccer.

Soldier of Fortune 2 jednak opóźniony

Łosiu, 31 stycznia 2002, 09:12

Zamieszania z najnowszym tytułem zespołu Raven Software - Soldier of Fortune 2 - jest co nie miara. Najpierw ogłoszono, że termin wydania gry został przesunięty na koniec bieżącego roku. Później wydawca gry, firma Activision, zaprzeczyła tej informacji, a teraz ponownie podano, że Soldier of Fortune 2 zostanie wydany później niż planowano.

Wyjaśnienia dotyczące: Independence Lost oraz nowej gry o agencie 007

Łosiu, 31 stycznia 2002, 09:06

Dzisiejszy dzień przyniósł odpowiedzi na dwie nieoficjalne informacje, które w tym tygodniu obiegły świat graczy. Mianowicie dotyczą one nowej gry z agentem 007 na PC oraz nowego projektu studia Bohemia Interactive zatytułowanego Independence Lost.

Najlepiej sprzedające się tytuły w Stanach Zjednoczonych (31/01/02)

Łosiu, 31 stycznia 2002, 08:36

Najnowsza lista sprzedaży gier w Stanach Zjednoczonych doskonale pokazuje, że okres bezruchu poświątecznego nadal trwa. W czołówce dziesięciu najlepiej sprzedających się gier nic się nie zmieniło. Nadal prowadzi The Sims: Hot Date, a za nim Harry Potter and the Sorcerer's Stone oraz The Sims. Jedyna większa zmiana na liście to pojawienie się w miejsce Madden NFL 2002 gry familijno-sportowej Backyard Basketball.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (31/01/02)

Fajek, 31 stycznia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.