Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 stycznia 2002

Ubi Soft europejskim wydawcą Bethesda Softworks

Sznur, 13 stycznia 2002, 12:38

Ubi Soft Entertainment podpisał umowę z Bethesda Softworks na dystrybucję dziewięciu gier na terenie Europy. Wśród nich znalazły się dwa niezmiernie oczekiwane tytuły: The Elder Scrolls III: Morrowind na PC i Xbox oraz strategia Sea Dogs na PC. Sea Dogs ukarzą się już w pierwszym kwartale tego roku, natomiast wielokrotnie przesuwany Morrorwind powinien pojawić się już na wiosnę.

Nowy ASUS z obsługą DDR333

Fajek, 13 stycznia 2002, 12:38

Dziś pojawiły się informacje na temat najnowszej płyty ASUS’a obsługującej pamięci DDR 333, która w sprzedaży powinna pojawić się już w lutym.

Cztery miliony Metal Gear Solid 2

Sznur, 13 stycznia 2002, 11:42

Wyścig na miliony egzemplarzy sprzedanych gier trwa nadal. Niedawno informowaliśmy o przekroczonym jednym milionie Return to Castle Wolfenstein na PC, ale nic chyba nie pobije rekordów sprzedaży gier na konsole. Tym bardziej jeżeli chodzi o Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, następcę kapitalnej gry akcji, która rozeszła się w nakładzie ponad 5 min sztuk na całym świecie (na PlayStation i PC).

Gran Turismo na PC - jednak FAKE!

Fajek, 13 stycznia 2002, 10:43

Kilka dni temu podaliśmy informację, jakoby studio Polyphony Digital, twórca serii Gran Turismo na konsole Sony PlayStadion, miało wydać grę na komputery PC bazującą na najnowszej części serii.

Czarny humor w Hateful Chris 3D: Shoot the Moon

Sznur, 13 stycznia 2002, 10:24

Furious Entertainment rozpoczął prace nad Hateful Chris 3D: Shoot the Moon. Będzie to kontynuacją doskonałej przygodowej platformówki Hateful Chris: Never Say Buy, tryskającej czarnym humorem i niesamowitymi dialogami. Podobnie ja w części pierwszej bohaterem będzie zgryźliwa czaszka, tym razem próbująca zniweczyć nikczemne plany Dollar Billa. Zamierza on bowiem zamienić księżyc w gigantyczny park rozrywki i centrum handlowe (skąd my to znamy?).