Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 stycznia 2002

Nowa publicystyka: Jaki był rok 2001 ?

Solnica, 11 stycznia 2002, 19:00

Koniec roku, początek następnego to czas podsumowań i refleksji, to okres w którym wszyscy zastanawiają się nad tym co się wydarzyło i próbują wyciągnąć z tego jakieś wnioski na przyszłość. Czy ciekawi Was jak wyglądał rok 2001 w branży „growokomputerowej”? Z pewnością tak, dlatego też jestem pewien, że bardzo chętnie zapoznacie się z nowym artykułem który zamieściliśmy dzisiaj na naszych stronach.

UbiSoft wydawcą The Elder Scrolls III: Morrowind w Europie

Solnica, 11 stycznia 2002, 18:52

Bethesda poinformowała o podpisaniu umowy z Ubi Soft’em na mocy której ten drugi zajmie się dystrybucją The Elder Scrolls III: Morrowind na terenie Europy.

Konkurs "Throne of Darkness" zakończony

Rafii, 11 stycznia 2002, 16:46

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „Throne of Darkness”. Przypomnijmy iż do wygrania było 5 gier. Nagrody zostały ufundowane przez firmę Play It.

Divine Divinity opóźniony

Sznur, 11 stycznia 2002, 13:17

Niemiecki zespół Larian Studio, pracujący obecnie nad niezwykle ciekawym cRPG Divine Divinity, przesunął premierę gry na drugi kwartał 2002. Początkowo gra, której wydawcą jest CDV, miała ukazać się już pod koniec lutego. Nie podano żadnych szczegółów dotyczących powodów opóźnienia, można jedynie przypuszczać, iż gra wymaga jeszcze pewnego doszlifowania kodu oraz, jak to często przy cRPG bywa, zbalansowania postaci.

Grand Prix 4 oficjalnie zapowiedziane

Solnica, 11 stycznia 2002, 12:52

Kolejna dobra wiadomość dla fanów wyścigów samochodowych – Infogrames oficjalnie potwierdził, iż powstanie kolejna część wyścigów Formuły 1 – Geoff Crammond's Grand Prix 4.

Recenzja: IL-2 Sturmovik

Łosiu, 11 stycznia 2002, 10:24

„Brakowało mi tego… porządnego symulatora samolotu z okresu II Wojny Światowej. Powiem więcej, brakowało mi widoku, kiedy po celnej serii z 4 KM’ów w kabinę wrogiego samolotu, ujrzę zbryzganą krwią szybę i spadająca na ziemię maszynę...” – no dobra zastanawiacie się co ja tu wypisuję. Już mówię. To krótko rzecz biorąc zwięzła charakterystyka symulatora samolotu bojowego z okresu II Wojny Światowej IL-2 Sturmovik. A jeżeli interesuje was obszerne przedstawienie cech tej gry to zapraszam do przeczytania recenzji IL-2 Sturmovik, którą napisał mój redakcyjny kolega – Fajek.

Demo Pet Racer

Fajek, 11 stycznia 2002, 10:17

Pet Racer to niesamowite wyścigi z mieszkańcami leśnej krainy w roli głównej, które dziwnym trafem poczuły się jak prawdziwi drogowi piraci. Na niezbyt odległej polanie rozpoczęła się kłótnia o to, które ze zwierzątek świata jest najszybsze.

Debata na oficjalnej stronie gry Thief

Łosiu, 11 stycznia 2002, 09:41

W dniu dzisiejszym, tj. piątek 11 stycznia 2002 roku o godzinie 18:00 odbędzie się pierwsza w tym roku debata na forum oficjalnej strony gry Thief. Tematem przewodnim są „Polskie klany Thiefa”. Zapraszamy.

Pierwsze szczegóły dotyczące White Fear

Łosiu, 11 stycznia 2002, 09:20

Dwa dni temu firma Microids przedstawiła swój nowy plan wydawniczy na rok 2002 i pojawiło się w nim kilka całkowicie nieznanych dotąd tytułów. Czas przyjrzeć się jednemu z nich - White Fear.

The Sims: Vacation oficjalnie zapowiedziany

Łosiu, 11 stycznia 2002, 08:58

Potwierdziły się wcześniejsze nieoficjalne doniesienia dotyczące nowego dodatku do gry The Sims. Firma Electronic Arts oficjalnie potwierdziła, że The Sims: Vacation jest w produkcji i zostanie wydany wiosną bieżącego roku.

Tydzień bezpłatnej gry w DarkSpace i World War II Online

Łosiu, 11 stycznia 2002, 08:52

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś rozpoczął się siedmiodniowy okres bezpłatnej rozgrywki w World War II Online. Jednak nie tylko, ponieważ firmy Palestar Inc. oraz Playnet Inc poinformowały, że to samo dotyczy kolejnego MMO, zatytułowanego DarkSpace.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (11/01/02)

Fajek, 11 stycznia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.