Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 stycznia 2002

GeForce 4 killer?

Fajek, 14 stycznia 2002, 18:24

Czyżby nVidia miała utracić tytuł „producenta najszybszych układów graficznych”? Póki co na razie go jeszcze posiada, choć karty oparte na układzie Radeon 8500 skutecznie „spędzają sen z powiek” nVidii.

Myst III: Exile PL DVD już wkrótce

Solnica, 14 stycznia 2002, 17:06

Wydawnictwo Play-It zachęcone popularnością jaką wśród polskich graczy cieszy się Myst III, postanowiło wydać jego wznowienie w bardzo interesującej formie. Każdego fana gier przygodowych ucieszy z pewnością fakt, iż nowy Myst III dostępny będzie na jednej płycie DVD, w przystępnej cenie 99 PLN i polskiej wersji językowej.

Manta Multimedia ujawnia cenę Codename: Outbreak

Sznur, 14 stycznia 2002, 16:12

Znamy już kwotę jaką będziemy musieli wydać aby mieć przyjemność z gry w spolszczoną wersję Codename: Outbreak. Manta Multimedia poinformowała, iż gra kosztowała będzie 49,90 PLN. Przypomnijmy, że pierwotnie Codename: Outbreak miał ukazać się w taniej serii eXtra GRA (firmy CD Projekt). Co prawda w planach nie było polonizacji, ale kosztować miała tylko 19,90...

Tony Town - przygodówka w stylu Sam and Max?
Tony Town - przygodówka w stylu Sam and Max?

Fajek, 14 stycznia 2002, 15:57

Firma Techland wraca do korzeni, zamierzając wydać w najbliższym czasie nową grę przygodową w starym, dobrym stylu. Podczas gdy prawie wszyscy developerzy tworzą gry z tego gatunku w oparciu o najnowsze technologie 3D, zapominając po drodze o tym "czymś" czym charakteryzowały się jeszcze kilka lat temu przygodówki, firma Techland wprowadza do swojej oferty wydawniczej grę Tony Town.

Etherlords: Władcy Eteru w sprzedaży!

Fajek, 14 stycznia 2002, 13:50

Jak poinformowała nas firma Lemon-Interactive, znakomita gra „Etherlords: Władcy Eteru” trafiła właśnie do sprzedaży. Gra jest w pełni spolszczona a jej cena została ustalona na 99,99 PLN.

Catch the Sperm 2 w walce z AIDS

Sznur, 14 stycznia 2002, 13:24

Szwajcarskie Ministerstwo Zdrowia we współpracy ze Stowarzyszeniem do walki z AIDS w dość nietypowy sposób postanowiło uświadomić internautów o niebezpieczeństwach związanych z tą chorobą. Mianowicie na stronach Stop Aids pojawiła się gra zatytułowana Catch the Sperm 2.

Bard's Legacy - kontynuacja trylogii Bard's Tale

Sznur, 14 stycznia 2002, 12:53

Ostatnio widać, że zapanowała moda na odświeżanie starych, sprawdzonych pomysłów. W szczególności dotknęło to gatunek cRPG, gdzie powstają chociażby przeróbki kilku części serii Ultima. To jednak nie wszystko, gdyż zespół Shifting Suns Studios postanowił wziąć w obroty nie mniej znaną trylogię Bard’s Tale i stworzyć jej kontynuację.

Skacz jak Adam Małysz

Solnica, 14 stycznia 2002, 11:36

Na fali niesamowitego wzrostu popularności skoków narciarskich w Polsce, spowodowanego doskonałymi występami Adama Małysza w zeszłorocznym Pucharze Świata, natychmiast pojawiła się nowa wersja gry Skoki Narciarskie 2002 z podtytułem Polskie Złoto. I właśnie w związku z tym tytułem mamy dziś dla Was dwie niespodzianki.

Xbox Special Edition

Fajek, 14 stycznia 2002, 11:28

Xbox święcie triumfy w USA. Już niebawem konsola Microsoftu trafi również do Japonii i nieco później na stary kontynent – do Europy.

Tactical Ops Beta 2.2.0

Solnica, 14 stycznia 2002, 10:59

Pojawiła się nowa, oznaczona numerem 2.2 wersja beta Tactical Ops - popularnego mod’a do Unreal Tournament.

CD Projekt rozpoczyna działalność w Czechach

Solnica, 14 stycznia 2002, 09:17

Firma CD Projekt poinformowała oficjalnie o rozpoczęciu dystrybucji gier w Czechach. W planach wydawniczych CD Projekt na Czechy znalazły się w chwili obecnej cztery tytuły: Wiggles, Europa Universalis II, Gothic oraz Heroes of Might & Magic IV (CD Projekt jest wyłącznym dystrybutorem tych gier u naszych południowych sąsiadów).