Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 stycznia 2002

Pierwsze screeny z Duke Nukem: Manhattan Project

Sznur, 28 stycznia 2002, 18:00

Mimo iż producent Duke Nukem Forever każe nam czekać w „nieskończoność”, dla wszystkich miłośników tego super-bohatera zaświtało światełko w tunelu. Firma ARUSH Entertainment przysłała nam właśnie trzy pierwsze screeny z najnowszej gry zespołu Sunstorm Interactive – Duke Nukem: Manhattan Project. Gra, która pierwotnie miała być tylko epizodem, przekształciła się w komercyjną produkcję pod skrzydłami 3D Realm, twórcy legendarnego Duke Nukem 3D.

Poradnik: Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Fajek, 28 stycznia 2002, 15:31

Harry, Harry, Harry... wszędzie natykamy się na tego małego czarodzieja. Ale jak tu się dziwić, skoro zawładnął on sercami nie tylko najmłodszych ale co gorsza również sercami ich rodziców :)

Konkurs "Etherlords" zakończony

Rafii, 28 stycznia 2002, 15:15

Miło mi poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „Etherlords”. Przypomnijmy iż do wygrania było 10 gier ufundowanych przez firmę Lemon-Interactive.

Falstart Salt Lake 2002 demo

Solnica, 28 stycznia 2002, 12:07

Pomyłki zdarzają się nawet tym największym i najlepszym. Dzisiaj przyszła kolej na Eidos, który udostępnił „niegrywalne” demo Salt Lake 2002.

Recenzja: Microsoft Flight Simulator 2002 Professional Edition

Fajek, 28 stycznia 2002, 11:44

Flight Simulator to bez wątpienia flagowy produkt firmy Microsoft, podobnie jak Windows czy pakiet Office. Właśnie dzięki tej grze gigant z Redmond zyskał bardzo wiele szacunku w oczach domorosłych (i nie tylko) pilotów.

Tryb ochrony wzroku w Heli Heroes

Solnica, 28 stycznia 2002, 11:39

Po przeprowadzeniu licznych testów i wnikliwych obserwacji zauważono, że szczególnie w grach cechujących się bardzo szybką akcją, wzrok gracza narażony jest na duży wysiłek i oczy szybko się męczą z uwagi na wykorzystanie (zastosowanie) bardzo kolorowych i szybkich efektów graficznych.

„Potwory i Spółka” już za dwa dni

Solnica, 28 stycznia 2002, 11:03

Jak poinformowała nas firma LEM, już 30 stycznia na półkach sklepowych w naszym kraju powinna pojawić się seria czterech mini gier - „Potwory i Spółka”.

www.cdprojekt.info

Fajek, 28 stycznia 2002, 10:56

CD Projekt nadal podgrzewa atmosferę wokół swojej nowej strony firmowej. Biorąc pod uwagę fakt, iż strona ta zapowiada się naprawdę interesująco działania CDP nie powinny dziwić.

Purge – coś dla fanów Quake’a i miłośników klimatów fantasy

Łosiu, 28 stycznia 2002, 09:40

Zespół Freeform Interactive poinformował, że pracuje nad bardzo interesującym tytułem - Purge. Będzie to hybryda gatunków Role-Playing-Game i First-Person-Shooter przeznaczona tylko do rozrywki sieciowej.

Sudden Strike 2 - kolejne szczegóły

Łosiu, 28 stycznia 2002, 09:07

Powoli na światło dzienne zaczynają wychodzić kolejne szczegóły dotyczące sequela strategii czasu rzeczywistego Sudden Strike. Na jednym z niemieckich serwisów internetowych pojawiło się Preview Sudden Strike 2 zawierające kilka nowych informacji o grze.

James Bond na PC

Łosiu, 28 stycznia 2002, 09:03

Zachodni serwis internetowy Homelanfed, opierając się na artykule zawartym w marcowym wydaniu magazynu Computer Gaming World, poinformował, że firma Electronic Arts zamierza wydać nową grę opartą na przygodach agenta 007 - Jamesa Bond’a. Jest to informacja o tyle ciekawa, że gra być może zostanie wydana na PC co oznacza, że będzie to pierwszy James Bond na PC od dziesięciu lat.