Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 stycznia 2002

EVE - nowa jakość gier MMO

Fajek, 24 stycznia 2002, 16:28

Gry typu Massive Multiplayer Online to przede wszystkim cRPG. I nic w tym nie ma dziwnego gdyż KAŻDA gra MMO ma coś z RPG. Jednak coraz częściej pojawiają się gry MMO zupełnie nie przypominające takich tytułów jak Ultima Online, Asherons Call, Everquest, Anarchy Online czy Dark Age of Camelot. Przykładem niech będzie Motor City Online gdzie całą gra „kręci” się wokół samochodów i wyścigów. Tymczasem już za kilka miesięcy na rynek powinien trafić kolejny MMO, tym razem z gatunku space sim. Jego tytuł to: EVE - The Second Genesis.

Conquest - Wojny Pogranicza, beta testy zakończone

Fajek, 24 stycznia 2002, 16:25

Fani gier strategicznych będą zachwyceni wiadomością, iż w połowie lutego ukaże się bardzo atrakcyjny RTS, jakim jest Conquest: Wojny Pogranicza. Co więcej dostępny będzie on w pełnej, profesjonalnej polskiej wersji językowej i cenie 69 zł.

Futurystyczno-przygodowy symulator Yager

Sznur, 24 stycznia 2002, 15:19

Niemiecki zespół Yager Productions pracuje nad futurystycznym symulatorem lotu zatytułowanym właśnie Yager. Gracz wciela się w rolę Magnusa Tide’a, pilota bojowych samolotów, specjalizującego się w materiałach wybuchowych i wszelkich dobrze płatnych fuchach. Przebywając w przygranicznej strefie handlowej, musimy wykorzystać wszelkie umiejętności i podejrzane znajomości aby wygrać walkę o życie. Wszystkie misje bojowe wplecione są w niezwykle ciekawą fabułę, pełną przygód, niespodzianek, tajemnic i zdrady.

Krwawa jatka w Medal of Honor: Allied Assault

Solnica, 24 stycznia 2002, 15:15

Twórcy MOHAA, zadecydowali, iż w grze tej nie znajdziemy ani odrobiny krwi. Mniej zadowoleni z takiego obrotu spraw gracze postanowili zainterweniować, zaowocowało to powstaniem amatorskich modyfikacji zmieniających szarobury kolor substancji wydobywającej się z ciała trafionej osoby na właściwy czyli czerwony.

Nowości w Sklepie Gry-OnLine (24/01/02)

Sznur, 24 stycznia 2002, 15:04

W Sklepie Gry-OnLine pojawiły się dzisiaj trzy nowe tytuły, z czego dwa jak na razie w przedsprzedaży. Pierwszym z nich jest przygodówka Evil Twin: Cyprien's Chronicles wydawana przez firmę Licomp Empik Multimedia. Natomiast każdy, kto już teraz chce zaklepać sobie jedną z dwóch hitowych gier może zamówić je w przedsprzedaży. Mowa tu o kontynuacji kultowej serii strategicznej Heroes of Might & Magic IV, dystrybuowanej przez CD Projekt oraz najnowszej grze akcji rozgrywającej się w realiach II Wojny Światowej – Medal of Honor: Allied Assault, która ukaże się nakładem IM Group.

Zapowiedź: Capitalism II

Fajek, 24 stycznia 2002, 11:38

Capitalism – najlepiej symulująca rzeczywistość i zależności ekonomiczne gra, jaka ukazała się na komputery klasy PC. Tymczasem już niebawem, po 7 latach ciszy, na półki sklepowe trafi kontynuacja tego tytułu – Capitalism II

Hitman 2 - trailer

Fajek, 24 stycznia 2002, 10:18

Jak podawaliśmy kilka dni temu, Hitman 2: Silent Assasin ma pojawić się w sprzedaży już w marcu. Dotychczas nasz apetyt był umiejętnie pobudzany przez producenta kolejnymi zdjęciami pojawiającymi się w Internecie. Tymczasem...

DreamCatcher wydawcą SuperPower

Łosiu, 24 stycznia 2002, 09:54

Kanadyjski wydawca, firma DreamCatcher, poinformował, że wiosną tego roku wyda bardzo złożoną grę strategiczną, tzw. „kompletny symulator świata”, pt. SuperPower.

Recenzja Salt Lake 2002

Solnica, 24 stycznia 2002, 09:51

Podobnie jak dwa lata temu podczas letniej olimpiady w Sydney, tak i teraz, gdy zimowe igrzyska 2002 za pasem, ludzie z EIDOS postarali się o odpowiednią licencję Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego i w ten oto sposób powstała gra Salt Lake 2002. Na kilka dni przed oficjalną polską premierą mamy dziś dla Was niespodziankę, pierwszą w polskim Internecie recenzję tej gry.

Kolejne dwa dodatki do MechWarrior 4

Łosiu, 24 stycznia 2002, 09:12

Firma Microsoft ujawniła, że planuje wydać w przyszłości kolejne dwa dodatki do taktycznej gry akcji MechWarrior 4: Vengeance. Przypominam, że w chwili obecnej dostępny jest już jeden dodatek do gry MechWarrior 4: Black Knight.

Dyrektor artystyczny filmów z serii Star Wars współtworzy Earth and Beyond

Łosiu, 24 stycznia 2002, 09:07

Ekipa firmy Westwood Studios pracująca nad kosmicznym MMO zatytułowanym Earth and Beyond zyskała potężnego sprzymierzeńca. Przy tworzeniu gry będzie brał udział sam Doug Chiang, dyrektor artystyczny dwóch pierwszych epizodów serii Star Wars, tj. Star Wars: Episode I The Phantom Menace oraz Star Wars: Episode II Attack of the Clones.

Najlepiej sprzedające się tytuły w Stanach Zjednoczonych (24/01/02)

Łosiu, 24 stycznia 2002, 09:00

Minął grudzień, święta, czyli czas szaleńczych zakupów i premier długo oczekiwanych gier. Wszystko się uspokoiło i doskonale widać to po liście najlepiej sprzedających się tytułów w Stanach Zjednoczonych za okres od 6 do 12 Stycznia. Wszystko po staremu (jak w zeszłym tygodniu), The Sims: Hot Date nadal pierwsze, kilka małych przetasowań, Harry Potter and the Sorcerer's Stone zamienił się miejscem z The Sims i teraz okupuje drugą pozycję. Jedyne większe zmiany to zniknięcie dwóch gier, tj. Max Payne oraz The Sims: House Party i pojawienie się na ich miejscu Madden NFL 2002 oraz Sid Meier's Civilization III.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (24/01/02)

Fajek, 24 stycznia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.