Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 stycznia 2002

Żądło w Wirtualnym za...

Fajek, 18 stycznia 2002, 17:04

Jak nas poinformowano, w sklepie internetowym Wirtualny.com można nabyć grę Sting: Kariera Gangstera za niebywale niską cenę.

MotoGP na Xboxa

Fajek, 18 stycznia 2002, 16:39

THQ, znany producent i wydawca gier na PC oraz konsole, zapowiedział, że już w lecie tego roku, będziemy mogli zasiąść za kierownicą najbardziej widowiskowych i zarazem niebezpiecznych dwukołowych maszyn – a wszystko za sprawą MotoGP dla konsoli Xbox.

WOŚP - wyniki aukcji Rally Championship Xtreme

Solnica, 18 stycznia 2002, 16:23

W tym roku firma LEM postanowiła ponownie wesprzeć Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ofiarowując na wspierającą ten cel aukcję, trzy niepowtarzalne egzemplarze gry Rally Championship Xtreme (pisaliśmy o tym kilkanaście dni temu). Znane są już jej wyniki.

Cratered - powstaje nowa drużynowa gra akcji

Sznur, 18 stycznia 2002, 15:34

Nie tak dawno informowaliśmy o pracach prowadzonych przez zespół Furious Entertainment nad trójwymiarową wersją gry Hateful Chris. Okazuje się, iż nie jest to jednak ich jedyny projekt, gdyż na tapecie mają jeszcze taktyczną grę akcji zatytułowaną Cratered. Będzie to swoiste połączenie strategii i taktyki z elementami zręcznościowymi, przeznaczone do zespołowej rozgrywki sieciowej.

Poradnik do Original War

Solnica, 18 stycznia 2002, 13:52

O grze Original War można powiedzieć wiele rzeczy, ale nigdy, że jest łatwa. Długie skomplikowane misje, cele, których zrealizowanie graniczy z cudem i pojawienie się kilku elementów RPG (statystyki każdego żołnierza) wymagają ogromnych pokładów energii i samozaparcia.

Przedpremierowa promocja Command & Conquer: Renegade

Sznur, 18 stycznia 2002, 13:10

Aby wśród natłoku ciągle nowo powstających gier FPS przebić się ze swoim produktem, nie wystarczy już li tylko jego dobra jakość, a nawet znana nazwa. Tak przynajmniej uznali panowie z Westwood Studios, którzy postanowili zorganizować promocję najnowszej gry ze świata Command & Conquer: Renegade na ulicach wielkich miast.

LEM dystrybutorem gier na Xbox'a

Fajek, 18 stycznia 2002, 12:48

Firma LEM, znany dystrybutor gier na PC, zapewnił sobie prawo dystrybucji w Polsce kilku tytułów na konsolę firmy Microsoft – Xboxa.

Nowa ankieta - Najlepszy dystrybutor minionego roku

Fajek, 18 stycznia 2002, 11:37

Jak zapewne zauważyliście rok 2001 skończył się już jakiś czas temu, więc postanowiliśmy zapytać Was, jaki dystrybutor (wydawca) okazał się najlepszy w minionym roku.

Pool of Radiance 2 PL nadchodzi wielkimi krokami

Łosiu, 18 stycznia 2002, 10:49

Firma Play-It poinformowała, że wkrótce ukaże się polska wersja gry Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor. W chwili obecnej rozpoczynają się jej beta-testy, co oznacza że gra trafi do sklepów prawdopodobnie w połowie lutego.

Recenzja: Trade Empires

Fajek, 18 stycznia 2002, 10:10

Trade Empires jest kolejną po serii Imperialism grą strategiczno-ekonomiczną autorstwa firmy Frog City Software. Wszystko zaczyna się w małej wiosce, skąd jako biedny i początkujący kupiec posiadający jedynie osła rozpoczniemy długą drogę prowadzącą nas przez tysiące lat do stworzenia międzynarodowego konsorcjum handlowego.

Gry iEntertainment Network wracają do sklepów

Łosiu, 18 stycznia 2002, 09:05

Po ponad dwóch latach od wycofania się ze sprzedaży tradycyjnej (w sklepach) i rozpowszechnianiu swych produktów jedynie poprzez Internet, firma iEntertainment Network zdecydowała się na powrót do dawnych kanałów dystrybucji. Dzięki temu niedługo na półkach sklepowych pojawią się takie tytuły jak: WarBirds oraz Dawn of Aces.

Zamknięte beta-testy Shadowbane

Łosiu, 18 stycznia 2002, 08:55

Kolejny dobrze zapowiadający się massive multiplayer online zbliża się do swej premiery. Shadowbane, MMOcRPG tworzony przez firmę Wolfpack Studios, po blisko dwóch latach produkcji wszedł w fazę zamkniętych beta-testów.

Ochrona środowiska wkracza do świata gier komputerowych

Łosiu, 18 stycznia 2002, 08:45

Electronic Arts jako jeden z pierwszych dużych ogólnoświatowych wydawców poinformował, że wszystkie jego przyszłe gry będą wydawane w opakowaniach nowego standardu wprowadzonego przez Interactive Digital Software Association (IDSA) w czerwcu 2000 roku. Koniec z wielkimi pudłami, teraz będą jednie, opakowania o wymiarach 5,25x7.5x1,0 cala (gdzie 1 cal jest równy 2,54 cm).

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (18/01/02)

Fajek, 18 stycznia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.