Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 stycznia 2002

Co nowego w Sklepie Gry-OnLine?

Sznur, 21 stycznia 2002, 14:30

W sprzedaży pojawiło się kilka bardzo ciekawych wznowień w cenach poniżej 50 PLN. Stało się to głównie za sprawą firmy Licomp Empik Multimedia, która wypuściła do sklepów aż pięć gier: taktyczną grę akcji Conflict Zone, trójwymiarową cRPG Summoner, doskonałego RTS-a Z: Steel Soldiers oraz dwa tytuły ze świata Star Trek – Star Trek Voyager: Elite Force i Star Trek: Away Team. Oprócz tego, dzięki firmie IM Group możemy powrócić do mrocznego świata fantasy w zręcznościowym cRPG Revenant. Wszystkie tytuły możecie zamówić w Sklepie Gry-OnLine.

Nieoficjalne demo The Druid King

Solnica, 21 stycznia 2002, 13:43

Jak poinformował nas przedstawiciel Haemimont, demo tworzonej przez tą firmę gry The Druid King, które pojawiło się ostatnio na wielu serwisach (zamieściliśmy je również i u nas) jest jedynie starą, pochodzącą z kwietnia ubiegłego roku wewnętrzną wersją demo, która w niekontrolowany sposób wyciekła na zewnątrz.

Recenzja Comanche 4

Solnica, 21 stycznia 2002, 12:39

Novalogic uraczył nas ostatnio kolejną, czwartą już z kolei częścią zręcznościowego symulatora śmigłowca bojowego Sikorsky - RAH66 Comanche. Wspaniała grafika, to słowa, które cisną się na usta przy pierwszym kontakcie z grą. A jak prezentują się pozostałe elementy gry?

CD Projekt podał wyniki sprzedaży

Fajek, 21 stycznia 2002, 11:53

Firma CD Projekt ujawniła wyniki sprzedaży gier na polskim rynku za rok 2001. Miniony rok CD Projekt na pewno zaliczy do udanych, gdyż ponownie udało mu się podwoić ilość sprzedanych egzemplarzy, osiągając wynik aż 1 007 471 sztuk (w roku 2000 sprzedano 485 065 sztuk).

Nowy Athlon XP w połowie roku

Fajek, 21 stycznia 2002, 11:49

Procesory AMD Athlon XP oparte na jądrze Thoroughbred, pojawią się w drugim kwartale 2002 roku i zadebiutują z oznaczeniem Athlon XP 2500+.

Co i kiedy? Gry na PC w pierwszym kwartale 2002

Solnica, 21 stycznia 2002, 09:27

Na podstawie informacji znajdujących się na stronach internetowego sklepu EBWorld, powstała lista zawierająca tytuły gier na PC, które powinny trafić na półki sklepowe w pierwszym kwartale tego roku oraz przybliżone daty ich wydania.

Nowy numer Login Point

Fajek, 21 stycznia 2002, 09:27

Właśnie pojawił się nowy numer e-zina Login Point. Według zapewnień autorów, mnóstwo rzeczy zostało zmienionych w najnowszej edycji.

Pierwsze gry z serii Cinemaware Digital Remasters niedługo w sklepach

Łosiu, 21 stycznia 2002, 09:13

Jakiś czas temu, bodajże w połowie zeszłego roku, firma Cinemaware podała do wiadomości, że w ramach serii Cinemaware Digital Remasters, zamierza wydać specjalnie, odświeżone wersje swoich starych klasyków, typu Defender of the Crown, King of Chicago, Lords of the Rising Sun, Rocket Rangeroraz oraz The Three Stooges. Właśnie pojawiły się pierwsze screenshoty z dwóch odrestaurowanych gier, tj. Defender of the Crown oraz The Three Stooges.

Oficjalne strony internetowe: Incoming Forces, Arx Fatalis oraz Lock On

Łosiu, 21 stycznia 2002, 08:53

Podczas kilku ostatnich dni firmy Rage Software, Fishtank Interactive oraz Ubi Soft uruchomiły oficjalne strony internetowe swych trzech nadchodzących i oczekiwanych tytułów. Firma Rage Software uruchomiła stronę taktycznej gry akcji Incoming Forces, Fishtank Interactive stronę Arx Fatalis, zaś Ubi Soft symulatora Lock On: Modern Air Combat.