Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 stycznia 2002

Subiektywne podsumowanie tygodnia by Soulcatcher (27/01/02)

Soulcatcher, 27 stycznia 2002, 21:46

Zima jakby puściła, kry popłynęły z nurtem rzek, popłynęło też łącze TPSA - CYFRONET co spowodowało iż nasza strona dla części ludzi była dostępna jak strona Kubańskiego Narodowego Klubu Gry w Polo. Mam nadzieję iż jeżeli to czytacie to albo jesteście szczęśliwymi posiadaczami łącz „nie tpsa”, albo coś się poprawia, albo uszkodzenie zostało naprawione. Tak czy inaczej dało nam to wiele do myślenia i od dzisiaj, przez cały czas, poza standardowym łączem do adresu www.gry-online.pl będzie działało alternatywne łącze o adresie numerycznym 213.77.44.230 przeznaczone głównie dla użytkowników TPSA. Nawet po usunięciu usterki, możecie spróbować tego numeru i porównać jak wam chodzi. No ale rozgadałem się a tu czeka kolejna porcja wiadomości z ostatniego tygodnia. A oto i one ...

Samochody w Pro Race Driver

Fajek, 27 stycznia 2002, 15:55

Pro Race Driver – oto nadzieja graczy PC-owych na grę klasy Gran Turismo. Nie ma co zaprzeczać, jeśli chodzi o wyścigi, posiadacze komputerów klasy PC z zazdrością spoglądają na konsolowców ich trzecią już część Gran Turismo. Sytuacja ta może ulec zmianie, choć nie do końca, gdyż Pro Race Driver ukaże się również na konsole PS2 oraz Xbox.

AMD przeraża Intela

Fajek, 27 stycznia 2002, 15:27

Owe „przerażenie” dotyczy procesorów z rodziny Hammer, które AMD ma zamiar wprowadzić do sprzedaży w tym roku. A wszystko rozchodzi się o ich możliwości.

Nowa publicystyka: Gry retro – podróż sentymantalna

Solnica, 27 stycznia 2002, 15:16

Wiek XXI zaczął się od kolejnej wielkiej wojny, udanych testów silników jonowych oraz wysypu naprawdę dobrych gier komputerowych. Poprzedni taki urodzaj miał miejsce dziesięć lat temu - przynajmniej zdaniem autora zamieszczonego dzisiaj felietonu, który tamte lata i tamte gry wspomina...

Chrome coraz bardziej popularny - wywiad na Eurogamer.net

Fajek, 27 stycznia 2002, 13:01

O Chrome z polskiego Techlandu robi się coraz głośniej w świecie. Najpierw wywiad na serwisie Adrenaline Vault, później na Gamespot’cie a teraz na europejskim Eurogamerze.

Nowa oficjalna strona Warrior Kings

Solnica, 27 stycznia 2002, 00:50

Microids uruchomił nową, oficjalną stronę poświęconą tworzonej przez zespół Black Cactus grze strategicznej czasu rzeczywistego – Warrior Kings.

Neocron dopiero w drugim kwartale 2002

Solnica, 27 stycznia 2002, 00:25

CDV podał nową, oficjalną datę wydania tworzonego przez zespół Reakktor cyberpunkowego Neocrona. Ta ciekawie zapowiadająca się gra z gatunku massive multiplayer ujrzy światło dzienne dopiero w drugim kwartale tego roku.