Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 stycznia 2002

Tony Tough and the Night of Roasted Moths w Polsce

Sznur, 15 stycznia 2002, 17:35

Firma Techland przymierza się do polskiego wydania gry o dość długim tytule: Tony Tough and the Night of Roasted Moths. Jest to dwuwymiarowa przygodówka nawiązująca grafiką do klasycznych pozycji tego gatunku. Komiksowe postacie, kolorowa sceneria i bajecznie łatwy interfejs „point & click” przypominają najlepsze produkcje LucasArts (seria Monkey Island), Sierra Adventure (Leisure Suit Larry) czy rodzimej produkcji Jack Orlando.

Colonies - taktyczny FPS na bazie TRIBES 2

Sznur, 15 stycznia 2002, 13:52

Nieznany do tej pory zespół AcidStorm Entertainment pracuje nad ciekawie zapowiadającą się taktyczną grą akcji FPS pt. Colonies. Jest to pierwszy komercyjny projekt AcidStorm, którego członkowie dotychczas zajmowali się amatorskim tworzeniem modów do Half-Life.

Serious Sam 2 w trakcie beta testów

Fajek, 15 stycznia 2002, 11:46

Twórcy Serious Sama nie spodziewali się tak dużego sukcesu swoje gry. Biorąc pod uwagę fakt, że sama gra była w zasadzie zrobiona jedynie w celu zademonstrowania możliwości enginu 3D, nie dziwne, że Croteam zdecydował się na wypuszczenie sequela.

Rouge Spear: Black Thorn złoty

Solnica, 15 stycznia 2002, 10:37

Jak poinformowała nas firma Play-It, zakończone zostały beta testy Rouge Spear: Black Thorn, gra weszła w tzw. fazę „gold” i za około tydzień powinna pojawić się na półkach sklepowych w naszym kraju.

Recenzja: Heli Heroes

Fajek, 15 stycznia 2002, 10:00

River Raid – nie wiem ile czasu spędziłem przy tej grze, wiem natomiast, że był to tytuł, dzięki któremu rozpocząłem swoją przygodę z komputerami. Tymczasem firma RealityPump postanowiła zaczerpnąć nieco z tej prehistorycznej już gry i stworzyła Heli Heroes.

Postać z Dark Age of Camelot za ponad 3000$

Solnica, 15 stycznia 2002, 09:41

Niemałą sensację wywołała wczoraj aukcja na eBay’u na której wystawiona została postać z gry Dark Age of Camelot. Będący na 50 poziomie doświadczenia (maksymalny w grze) Ranger sprzedany został za ponad 3000$ !!!

Co nowego z firmy Buka Entertainment

Łosiu, 15 stycznia 2002, 08:51

Rosyjski developer, firma Buka Entertainment, przedstawił swe kolejne, dwa nadchodzące tytuły. Są to gra akcji/FPS „MARCH!” oraz gra przygodowa „Midnight Nowhere”.

Activision kupuje Gray Matter Interactive

Łosiu, 15 stycznia 2002, 08:41

Firma Activision poinformowała, że zamierza kupić firmę Gray Matter Interactive Studios, jednego ze współtwórców (obok id Software oraz Nerve Software) gry akcji/FPP Return to Castle Wolfenstein.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (15/01/02)

Fajek, 15 stycznia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.