Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 stycznia 2002

Jak minął ostatni tydzień

Soulcatcher, 20 stycznia 2002, 18:24

Siedzę sobie, czytam wiadomości opublikowane na stronach GRY-onLine i dochodzę do wniosku iż wiele ciekawych tematów umyka w codziennym wirze zajęć. Postanowiłem zrobić więc małe podsumowanie ostatniego tygodnia i opatrzyć go moim osobistym subiektywnym, stronniczym i niekompetentnym komentarzem.

Jaka karta video do naszego PC w 2002 roku?

Soulcatcher, 20 stycznia 2002, 17:24

Wydajność i funkcjonalność karty graficznej naszego komputera to jeden z podstawowych wyznaczników jakości działania gier w które gramy. GameSpy.com opublikował dzisiaj ciekawy i profesjonalnie napisany artykuł pod tytułem „Video Card Upgrade Guide” mówiący o tym jakie potencjalne zakupy związane z rozbudową graficznej części naszego PC mogą nas czekać w 2002 roku.

Lista gier wydanych na PC w roku 2001 na terenie Polski

Soulcatcher, 20 stycznia 2002, 15:28

Aby pomóc wam w wyborze najlepszego polskiego dystrybutora roku 2001, przygotowaliśmy prawie pełne zestawienie tytułów gier wydanych w tym czasie na terenie Polski przez polskich dystrybutorów. Zapraszamy ponownie do wzięcia udziału w ankiecie poświęconej temu tematowi ”Najlepszym dystrybutorem roku 2001 był”(lista gier znajduje się w pełnej wersji wiadomości) Przypominamy jednocześnie iż druga ankieta „Jaką grę chciałbyś zobaczyć w najnowszej eXtra Grze?” jest równie ważna gdyż jej wyniki zaważą znacząco na decyzji wydawcy który z podanych tytułów pojawi się w kolejnym numerze eXtra Gry.

„Brzydkie słowa” w grach internetowych – czyli jak uratować nasze dzieci

Soulcatcher, 20 stycznia 2002, 11:10

Używanie przez graczy wulgarnego języka podczas rozmów prowadzonych w trakcie gry przez Internet od początku stanowiło poważny problem. Nie mniej ważną kwestią jest szerzenie za pośrednictwem tychże gier treści „toksycznych” jak rasizm czy też fanatyzm religijny. Całe szczęście producenci oprogramowania nie są w tej walce bezbronni.

Arka Noego w grze komputerowej? A jednak!

Mariusz Klamra, 20 stycznia 2002, 09:12

Dopasowując się do świątecznego nastroju niedzielnego poranka informujemy, że od jutra w sklepach będziecie mogli znaleźć nową grę familijną „Ja Jestem”. Spośród innych pozycji tego typu niewątpliwie wyróżnia ją fakt, że jak podaje polski dystrybutor, firma MarkSoft, jest to „pierwsza gra w Polsce, a może i na świecie, o charakterze ewangelizacyjnym”, zaś muzykę do niej przygotował nie kto inny jak znany zespół Arka Noego.