Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 stycznia 2002

Play-It przygotowuje siedem nowych tytułów w serii Remake

Sznur, 8 stycznia 2002, 17:44

Wydawnictwo Play-It zachęcone komercyjnym sukcesem serii Remake planuje rozszerzyć ją o kolejne tytuły. Do tej pory na rynku dostępnych jest już pięć pozycji z tej serii: Duke Nukem 3D, Lemingi Rewolucja, Nocturne, Panzer General 3D i Silent Hunter: Commander's Edition. Przy kolejnych wznowieniach, oprócz atrakcyjnej ceny 49 PLN, w pudełku znajdzie się eXtra prezent tematycznie nawiązujący do danej pozycji.

Baldur's Gate: Dark Alliance po polsku!

Sznur, 8 stycznia 2002, 16:05

Znany z wielu dobrej jakości lokalizacji polski dystrybutor CD Projekt zamierza wydać kolejną tytuł z serii Baldur’s Gate w naszym ojczystym języku. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że chodzi o Baldur’s Gate: Dark Alliance, grę przeznaczoną na konsolę PlayStation 2. Tym samym będzie to pierwsza gra po polski na konsolę PS2.

Rok 2002 rokiem Duke Nukem?

Sznur, 8 stycznia 2002, 13:20

Pewnie nie wszyscy wiedzą, iż obecnie powstaje więcej niż jedna gra z Duke Nukem w roli głównej. Oprócz sztandarowego Duke Nukem Forever, którego premiera zbliża się dużymi krokami oraz Duke Nukem: Endangered Species, z kłopotami przejętego przez ukraiński zespół Action Forms, trwają prace nad jeszcze jednym tytułem z księciem.

Batalion of Fear – pierwszy polski klan Medal of Honor

Fajek, 8 stycznia 2002, 13:04

Właśnie dostałem informację, że powstał pierwszy polski klan bazujący na grze Medal of Honor – taktycznej grze akcji osadzonej w realiach drugiej wojny światowej.

Aukcja na Forum GRY-OnLine

Fajek, 8 stycznia 2002, 12:17

Jakiś czas temu, na naszym Forum Dyskusyjnym odbyła się aukcja firmowej koszulki serwisu GRY-OnLine, z której dochód miał zostać przeznaczony na jeden z krakowskich domów dziecka.

Technolgia Geodesic Systems w Horizons: Empires of Istaria

Łosiu, 8 stycznia 2002, 11:03

Horizons: Empires of Istaria – na głos tych słów wielu fanów gier z gatunku MMOcRPG wstrzymuje oddech. Ten tytuł, tworzony już od paru ładnych lat przez firmę Artifact Entertainment zapowiada się mało powiedzieć bardzo dobrze. Gra jest naprawdę dużym i rozbudowanym projektem, dlatego też boryka się z dużymi problemami twórczymi i w związku z tym wielu graczy prorokuje, że Horizons nigdy nie zostanie wydana. Jednak teraz szanse jej ukończenia bardzo wzrosły ponieważ do Artifact Entertainment dołączyła firma Geodesic Systems, która wesprze zespół developerski własną technologią i oprogramowaniem.

Recenzja: Return to Castle Wolfenstein

Fajek, 8 stycznia 2002, 10:45

Dziś publikujemy recenzję gry, z którą wielu graczy wiązało ogromne nadzieje. Return to Castle Wolfenstein nawiązuje do praprzodka gatunku, mianowicie do gry Wolfenstein 3D, który wiele lat temu zmienił nieodwracalnie pojecie „gra akcji”.

C&C: Renegade - Performance Analyzer

Solnica, 8 stycznia 2002, 10:07

Macie ochotę zagrać sobie w C&C: Renegade a nie wiecie czy wasz komputer jest wystarczająco mocny aby gra chodziła płynnie? Westwood we współpracy z MadOnion (twórcy popularnego 3DMark’a) przygotowali specjalny programik który sprawdzi to za Was.

Beta testy Warcraft III: Reign of Chaos

Łosiu, 8 stycznia 2002, 09:12

Rozpoczęły się zapisy na beta testy Warcraft III: Reign of Chaos. Niestety muszę zmartwić wszystkich zainteresowanych testowaniem trzeciej części słynnej strategii czasu rzeczywistego. Mianowicie testy dostępne są jedynie dla graczy ze Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Siedem darmowych dni w World War II Online

Łosiu, 8 stycznia 2002, 09:01

Firma Cornered Rat, twórca gry z gatunku massive mutiplayer online, osadzonej w realiach II Wojny Światowej „World War II Online”, poinformowała w jednym z postów na oficjalnym forum gry, że już niedługo udostępni do pobrania klienta gry, który pozwoli nowym graczom na siedmiodniową bezpłatną rozgrywkę.

Mafia: The City of Lost Heaven prawie ukończona

Łosiu, 8 stycznia 2002, 08:58

Na serwisie internetowym Bonusweb pojawił się artykuł dotyczący najnowszej produkcji zespołu Illusion Softworks, pt. Mafia: The City of Lost Heaven. Szef firmy, pan Pert Vochozka, przyznaje w nim, że Mafia znajduje się w ostatniej fazie testów i może zostać wydana już pod koniec bieżącego miesiąca.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (08/01/02)

Fajek, 8 stycznia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.