Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 stycznia 2002

Harry Potter i Kamień Filozoficzny - I część poradnika

Solnica, 25 stycznia 2002, 19:06

Harry Poter - młodociany czarodziej, który zawładnął sercami dzieci na całym Świecie. Od kilkunastu dni możemy podziwiać jego przygody na dużym ekranie, od listopada zeszłego roku dostępna jest gra komputerowa w której mamy okazję wziąć los Harry’ego we własne ręce. Recenzję tej cieszącej się dużą popularnością gry zamieściliśmy już jakiś czas temu, dzisiaj opublikowaliśmy pierwszą część poradnika.

911: Paramedic czyli jak ratować ludzkie życie

Sznur, 25 stycznia 2002, 17:45

Kilka dni temu na świecie ukazała się najnowsza gra zespołu Legacy Interactive zatytułowana 911: Paramedic. Dotychczasowe tytuły Legacy Interactive (np. seria Emergency Room) należą do gatunku interaktywnych filmów przybliżających graczom tematykę medyczną. Tutaj gracz wciela się w rolę sanitariusza ratującego ludzkie życie do czasu przybycia karetki pogotowia.

cdprojekt.info(rmuje)

Fajek, 25 stycznia 2002, 16:39

CD Projekt od jakiegoś już czasu „rzuca” kolejne informacje na temat swojej nowej witryny internetowej. Pamiętamy, że na początku poinformował o zamknięciu aktualnej strony, później dowiedzieliśmy się, iż będzie posiadał nową domenę .info.

Resident Evil - trailer filmu

Solnica, 25 stycznia 2002, 15:41

Filmów opartych na grach komputerowych było już kilka, w fazie produkcji znajdują się kolejne. Jednym z nich jest Resident Evil, film akcji-horror oparty na grze o tym samym tytule, który wkrótce będzie miał swoją premierę (15 marca w USA). Próbkę możliwości autorów filmu możemy podziwiać już teraz – udostępniony został oficjalny trailer.

Beta testy MMOcRPG Rubies Of Eventide

Sznur, 25 stycznia 2002, 14:03

Na świecie cały czas powstają nowe gry cRPG z gatunku massive multiplayer online. Tylko niektóre z nich (jak np. Dark Age of Camelot) mają szanse stać się światowymi hitami, chociaż każda z nich z pewnością znajdzie grupkę swoich wiernych fanów. Na taką właśnie niszową produkcje zapowiada się gra Rubies Of Eventide, nad którą pracuje zespół Cyber Warriors.

Tony Hawk's Pro Skater 3 już 28 marca!

Fajek, 25 stycznia 2002, 13:33

Dzisiaj firma Activision potwierdziła ostateczną datę premiery gry Tony Hawk's Pro Skater 3 w wersji na PC. Zatem już 28 marca rzesze fanów skateboardingu oraz wielbiciele Tonego Hawk'a będą szaleć w wirtualnym, trójwymiarowym świecie skate parków, ramp, najazdów, half-pipów, combosów, manuali, flipów i grabów.

Demo: SnoCross Championship Extreme PL

Fajek, 25 stycznia 2002, 13:04

Dziś na naszym serwisie pojawiło się polskie demo gry SnoCross Championship Extreme. Są to wyścigi skuterów śnieżnych, dzięki którym możemy doświadczyć wszystkich doznań towarzyszących tym ekscytującym sportom zimowym oraz zaistnieć w świecie jako nieprzeciętny zawodnik.

Recenzja: Etherlords PL

Fajek, 25 stycznia 2002, 10:18

Dziś publikujemy uzupełnienie recenzji do znakomitej gry Etherlords. Tekst porusza temat polonizacji tego tytułu.

Season Ticket Baseball 2003 zapowiedziany

Łosiu, 25 stycznia 2002, 09:35

Firma Infogrames poinformowała, że w marcu bieżącego roku wyda grę strategiczno-sportową (manager baseballu) zatytułowaną Season Ticket Baseball 2003.

Polska łata 1.07 i scenariusz do Tropico

Fajek, 25 stycznia 2002, 09:29

Play-It, rodzimy wydawca Tropico, przygotował polską wersję patcha 1.07. Nowa łata oraz zwycięski scenariusz konkursowy są dostępne do ściągnięcia z Polskiej Oficjalnej Strony Tropico.

Serwis SEGA.com przestaje istnieć

Łosiu, 25 stycznia 2002, 09:20

Restrukturyzacja firmy SEGA trwa. Pod koniec marca zostanie zamknięty serwis SEGA.com. Jest to kolejny krok na drodze prowadzącej do uczynienia firmy dochodową, a jak twierdzą jej szefowie, serwis internetowy przynosi olbrzymie straty finansowe.

Będzie kolejny Medal of Honor!

Łosiu, 25 stycznia 2002, 09:12

Serwis SPOnG.com przeprowadził interesujący wywiad z jednym z producentów gry Medal of Honor: Allied Assault, dotyczący jej przyszłości. Okazuje się, że owa przyszłość jest „świetlana” i firma Electronic Arts zamierza wydać kolejną jej część.

Neverwinter Nights na prostej

Łosiu, 25 stycznia 2002, 09:03

Na tą wiadomość czekały setki miłośników gier cRPG na całym świecie. Dziś rozwiały się wszelkie wątpliwości dotyczące przyszłości i wydania Neverwinter Nights. Gra ma nowego ogólnoświatowego wydawcę.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (25/01/02)

Fajek, 25 stycznia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.