Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 stycznia 2002

Oficjalne Single Player Demo Medal of Honor: Allied Assault

Łosiu, 5 stycznia 2002, 16:41

Zapewne wszystkich z was ucieszy wiadomość, że firma Electronic Arts zdecydowała się już dziś oficjalnie udostępnić Single Player Demo Medal of Honor: Allied Assault. Możecie je już pobrać z naszego serwisu. Zapraszam.

Najlepiej sprzedająca się konsola w okresie przedświątecznym

Łosiu, 5 stycznia 2002, 11:17

O wielkiej rywalizacji pomiędzy trzema konsolami Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox oraz Nintendo GameCube wie chyba każdy gracz na świcie. Producenci tych cacek nieustannie prześcigają w raportach dotyczących ilości sprzedanych konsol i gier do nich. Wiadomo również, że najlepszym sprawdzianem ich popularności wśród klientów są okresy przedświąteczne. Zobaczmy więc ile sprzedano poszczególnych konsol w Północnej Ameryce w czasie od 16 do 22 Grudnia.

Unreal Tournament 2 oficjalnie potwierdzony

Łosiu, 5 stycznia 2002, 10:51

Ostatnie nowości dotyczące Unreal Tournament 2 (artykuł w francuskim czasopiśmie Joystick oraz press kit, arty i screenshoty z gry zamieszczone na belgijskim serwisie JIM.be) prawdopodobnie zaskoczyły firmę Infogrames. Firma kilka dni milczała, nie zajmując żadnego oficjalnego stanowiska. W końcu wczoraj przesłała lakoniczną notkę do większych zachodnich serwów o grach, w której oficjalnie potwierdza, że Unreal Tournament 2 jest w produkcji.

Car Tycoon czyli ostatnia deska ratunku dla Daewoo

Solnica, 5 stycznia 2002, 00:20

Car Tycoon, gra strategiczno-ekonomiczna, w której gracze mogą wcielić się w szefa firmy zajmującej się projektowaniem, konstruowaniem, dystrybucją oraz sprzedażą samochodów trafiła właśnie na półki zachodnich sklepów.

Harry Potter i Kamień Filozoficzny - rekordowa sprzedaż

Solnica, 5 stycznia 2002, 00:16

Ja wynika z informacji przekazanych przez firmę IM Group, pierwsza gra komputerowa o przygodach młodocianego czarodzieja czyli Harry Potter i Kamień Filozoficzny także i w naszym kraju sprzedaje się wyśmienicie.

Serious Sam: The Second Encounter „ozłocony”

Solnica, 5 stycznia 2002, 00:10

Prace nad drugą częścią przygód „poważnego” Sama zostały zakończone, płyta matka powędrowała do tłoczenia i 5 lutego gra powinna pojawić się na półkach zachodnich sklepów.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (05/01/02)

Fajek, 5 stycznia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.