Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 stycznia 2002

Wyniki oglądalności wortalu GRY-OnLine za rok 2001

Soulcatcher, 3 stycznia 2002, 16:20

Zakończył się rok i wreszcie możemy opublikować wyniki naszej oglądalności. Ufff ... mam nadzieję że nie znudziliście się czekaniem ale dopiero teraz możemy pokazać w miarę pełny obraz. Zapraszamy do lektury.

Lord Blackthorn kontratakuje?

Sznur, 3 stycznia 2002, 16:16

Po zeszłorocznej decyzji Electronic Arts o wstrzymaniu prac nad Ultima Online 2 wydawało się, że przy pojawiających się jak grzyby po deszczu nowych gier MMO, stara jakby nie było UO odejdzie do lamusa. EA postanowił jednak ostro skoncentrować się na istniejącym produkcie, który przez blisko pięć lat istnienia zebrał ponad 200 tys. aktywnych subskrybentów z całego świata. Po zeszłorocznym przejściu w trzeci wymiar przy pomocy dodatku The Third Down, sztandarowym produktem stanie się najwyraźniej UO: Lord Blackthorn's Revenge.

Ciekawostki ze świata gier (03/01/02)

Sznur, 3 stycznia 2002, 13:31

Pojawiły się najnowsze screeny z Might & Magic IX: Writ of Fate, kolejnej części jednej z najznamienitszych serii cRPG stworzonej przez zespół New World Computing. Światowa premiera gry zbliża się wielkimi krokami, gdyż według zapewnień producenta M&M9 pojawi się w sklepach już w połowie stycznia.

Bauer kupił CD Action

Fajek, 3 stycznia 2002, 11:44

Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy wiele się dzieje w temacie czasopism o grach komputerowych. O „dziwnych” informacjach na stronie SS’a chyba wszyscy słyszeli (piszemy dziś na ten temat w jednej z poniższych wiadomości), tymczasem największa konkurencja dla wyżej wymienionego, CD Action, została wykupiona przez niemieckie wydawnictwo Bauer – wydawcę choćby takiego tytułu jak Click! Nie jest to informacja oficjalna (jeszcze), a pochodząca z branżowych źródeł internetowych.

Recenzja Shogun: Total War - The Mongol Invasion

Fajek, 3 stycznia 2002, 11:35

The Mongol Invasion to oficjalny dodatek do Shogun: Total War, w którym powracamy do średniowiecznej Japonii. Państwo, jakie w Total War z takim trudem udało nam się zjednoczyć pod jednym sztandarem, staje w obliczu nowego niebezpieczeństwa – inwazji mongolskich hord pod dowództwem chana Kubiłaja.

Recenzja Loco-Commotion: Zabawkowe pociągi

Solnica, 3 stycznia 2002, 11:17

Któż z Was będąc małym chłopcem nie lubił bawić się modelami kolejek. Za sprawą wydanej niedawno Loco-Commotion możemy poczuć się o parę lat młodsi i ponownie wcielić w rolę zaradnego młodego kolejarza :)

LEM - zagrajmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Solnica, 3 stycznia 2002, 09:22

Podobnie jak w zeszłym roku, także i w tym firma LEM (Licomp Empik Multimedia) postanowiła wesprzeć Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

The Cameron Files: The Secret at Loch Ness zapowiedziany

Łosiu, 3 stycznia 2002, 09:03

Firmy Dreamcatcher Inc. oraz Cryo Interactive zapowiedziały wydanie jeszcze w bieżącym miesiącu nowej gry przygodowej zatytułowanej The Cameron Files: The Secret at Loch Ness.

Co z Secret Service?

Łosiu, 3 stycznia 2002, 08:51

W zeszłą niedzielę na oficjalnej stronie czasopisma o grach komputerowych Secret Service pojawiła się wiadomość informująca o wstrzymaniu działalności pisma. Wywołała ona nie lada poruszenie w światku graczy i wydawało się że wszystko jest jasne - Secret Service padł. Jednak niespodziewanie wczoraj pojawiła się kolejna informacja dementująca poprzednią.

Unreal Tournament 2 jednak w produkcji

Łosiu, 3 stycznia 2002, 08:46

W zeszłym miesiącu firma Infogrames niespodziewanie potwierdziła, że Unreal Tournament 2 jest już w produkcji, po czym równie niespodziewanie zaprzeczyła temu, tłumacząc, że jeden z pracowników pomylił się wysyłając informację prasową dotyczącą Unreal 2. Okazuje się jednak, że chyba się nie pomylił i UT2 faktycznie ukaże się w bieżącym roku.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (03/01/02)

Fajek, 3 stycznia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.