Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 stycznia 2002, 09:22

autor: Solnica

LEM - zagrajmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Podobnie jak w zeszłym roku, także i w tym firma LEM (Licomp Empik Multimedia) postanowiła wesprzeć Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podobnie jak w zeszłym roku, także i w tym firma LEM (Licomp Empik Multimedia) postanowiła wesprzeć Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W zeszłym roku na cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy firma LEM przekazała specjalną edycję (w metalowym pudełku) gry Quake III Arena i uzyskała w ten sposób kwotę 2400 zł na cel IX finału.

W tym roku LEM postanowił ponownie przyłączyć się do akcji Jurka Owsiaka i tym razem podarować na aukcję 3 niepowtarzalne egzemplarze gry Rally Championship Xtreme z autentycznymi autografami polskich pilotów i kierowców rajdowych, takich jak: Maciej Wisławski, Magdalena Lukas, Krzysztof Gęborys i Paweł Przybylski.

Aukcja potrwa 11 dni i zakończy się - 13 stycznia, w dzień finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wspólnie z firmą LEM zapraszamy Was do wzięcia czynnego udziału w aukcji i wsparcia szczytnych celów X finału, jakim jest ratowanie życia dzieci z wadami wrodzonymi, a w szczególności leczenie operacyjne noworodków i niemowląt.

Poniżej podaję adresy stron trzech licytowanych egzemplarzy:

RCX nr 1

http://aukcje.wosp.org.pl/showitem.php?item=1511

RCX nr 2

http://aukcje.wosp.org.pl/showitem.php?item=1509

RCX nr 3

http://aukcje.wosp.org.pl/showitem.php?item=1510