Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 stycznia 2002

Tropico - Rajska Wyspa

Fajek, 7 stycznia 2002, 16:33

Tropico: Rajska Wyspa to oficjalny dodatek do strategii ekonomicznej - Tropico - firmy Pop Top Software. Gracz ponownie ma okazję stać się dyktatorem małej wysepki położonej gdzieś na Karaibach, żyć w wirtualnym dobrobycie i wykorzystywać swoich podanych.

Duke Nukem Forever? Zamów już dzisiaj!

Sznur, 7 stycznia 2002, 15:14

Już dzisiaj w Sklepie Gry-Online rozpoczęła się przedsprzedaż dwóch niesamowicie oczekiwanych tytułów. Pierwszym z nich jest gra akcji Duke Nukem Forever, czyli kontynuacja przygód „atomowego” księcia, nad którą zespół 3D Realms pracował aż pięć długich lat!. Tym samym potwierdziły się nasze wcześniejsze doniesienia o zbliżającej się światowej premierze tej gry.

Wywiad z twórcami Chrome na AVault

Sznur, 7 stycznia 2002, 13:57

Na łamach jednego z najpopularniejszych zachodnich serwisów o tematyce gier - Adrenaline Vault - ukazał się ekskluzywny wywiad, którego tematem jest najnowsza gra Techlandu pt. Chrome. W wywiadzie (w języku angielskim) producent ujawnił wiele skrywanych do tej pory elementów gry, a także szczegóły dotyczące silnika graficznego, fizyki gry, rodzaje dostępnej broni itp.

Soldier of Fortune 2: Double Helix już niebawem

Solnica, 7 stycznia 2002, 13:33

Pamiętacie „krwistego” i wzbudzającego wiele kontrowersji Soldier of Fortune? Już wkrótce dane nam będzie zapoznać się z jego sequelem - Soldier of Fortune 2: Double Helix.

10 najlepiej sprzedających się gier w Sklepie Gry-Online

Sznur, 7 stycznia 2002, 13:17

Minęły blisko cztery miesiące od wrześniowej premiery Sklepu Gry-Online. Postanowiliśmy więc sprawdzić jakie gry zainteresowały na tyle naszych czytelników, że postanowili je kupić za pośrednictwem Internetu. Poniżej przedstawiamy zestawienie dziesięciu najlepiej sprzedających się gier w Sklepie Gry-Online w roku 2001.

Zapowiedź: Age of Wonders II - The Wizard’s Throne

Fajek, 7 stycznia 2002, 13:04

Age of Wonders II: The Wizard’s Throne to bezpośrednia kontynuacja strategii turowej Age of Wonders, która na przełomie lat 1999/2000 została sowicie nagrodzona przez wiele czołowych czasopism i stron internetowych za świetną grywalność, pomysł i specyficzny klimat. Dzięki Age of Wonders II, znowu przeniesiemy się do pogrążonej w wojnie, fantastycznej krainy, będziemy toczyć krwawe bitwy, zdobywać zamki, używać magii i odkrywać nowe nieznane regiony świata. Podobnie jak w części pierwszej grę rozpoczynamy nie posiadając żadnego większego zaplecza gospodarczego i militarnego.

Earth 2150: Lost Souls w sprzedaży

Solnica, 7 stycznia 2002, 12:49

Lost Souls, kontynuacja Earth 2150, została rozesłana do sklepów i od jutra, czyli od 8 stycznia powinna być dostępna w sprzedaży na terenie całego kraju.

Pentium 4 2.2GHz, Athlon XP 2000+ - premiery

Solnica, 7 stycznia 2002, 12:27

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na rynek trafiły dwa nowe procesory – Pentium 4 taktowany zegarem 2.2 GHz od Intel’a oraz Athlon XP 2000+ z AMD.

Fallout 3 latem tego roku?

Solnica, 7 stycznia 2002, 10:42

Fanów serii Fallout zelektryzuje zapewne informacja jakoby kolejna odsłona jednej z najciekawszych gier z gatunku cRPG, czyli Fallout 3 miał pojawić się w sprzedaży latem tego roku.

GeForce 4 już za miesiąc...

Fajek, 7 stycznia 2002, 09:39

... a dokładnie to 5 lutego w USA na półki sklepowe powinny trafić karty oparte na najnowszym układzie firmy nVidia – GeForce 4. Rodzina kart opartych na chipie GF4 będzie składała się aż z 5 różnych układów.

Dominion public design overview

Łosiu, 7 stycznia 2002, 08:39

Firma Pharaoh Productions pracująca w chwili obecnej nad grą z gatunku Action/cRPG przeznaczoną wyłącznie do rozgrywki wieloosobowej, pt. „Dominion” uruchomiła specjalną jej stronę, tzw. „Dominion public design overview”.

PunkBuster i Return to Castle Wolfenstein

Łosiu, 7 stycznia 2002, 08:33

Firmy Even Balance oraz id Software podpisały umowę, na mocy której znany anti-cheat’erski program PunkBuster będzie chronił grę akcji Return to Castle Wolfenstein.