Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 stycznia 2002

Summoner 2

Solnica, 23 stycznia 2002, 17:23

Na jesieni tego roku na półkach sklepowych powinien pojawić się sequel Summoner’a, jednej z ciekawszych i lepiej sprzedających się gier zeszłego roku. Wiadomość ta wielu z Was zapewne ucieszy, jest jednak jedno małe „ale”.

Heroes Complete już w piątek

Fajek, 23 stycznia 2002, 14:35

Jak poinformowała nas firma IM Group, już w piątek wejdzie do sprzedaży specjalny prezent IM Group dla wszystkich miłośników gier fantasy i RPG - Heroes Complete.

Nowe screeny ze Starmageddon'a

Fajek, 23 stycznia 2002, 11:49

Starmageddon, gra autorstwa Lemon-Interactive powoli zmierza ku ukończeniu. Jej premiera przewidziana jest na połowę marca, choć termin ten może ulec nieznacznym przesunięciom.

Nowości w dziale Przegląd Prasy (23/01/02)

Solnica, 23 stycznia 2002, 11:03

Zapraszamy was do odwiedzenia działu Przegląd Prasy, gdzie znajdziecie dzisiaj spis zawartości najnowszego, dwudziestego dziewiątego numeru magazynu internetowego Załoga G.

Recenzja: Comar Barbarian

Fajek, 23 stycznia 2002, 10:50

Przypominam sobie jak to w listopadzie minionego roku powstało pewne zamieszanie, którego centralnym punktem stała się gra Comar Barbarian, a ściślej biorąc to, który z dystrybutorów ją wyda. Bój rozgrywał się pomiędzy firmą CD Projekt a Techland, gdzie w rezultacie tej drugiej udało się niedawno Comara wydać. Czy całe to zamieszanie warte było zachodu? Tego dowiecie się z naszej recenzji.

Oficjalna strona Counter-Strike: Condition Zero

Łosiu, 23 stycznia 2002, 09:19

Ten tydzień to tydzień otwarć nowych oficjalnych stron internetowych gier. Otwarto już strony Incoming Forces, Arx Fatalis, Lock On, Hitman 2: Silent Assassin, a dziś dotarła do nas informacja o uruchomieniu oficjalnej strony Counter-Strike: Condition Zero.

Co łączy EverQuest i Pentium 4...

Łosiu, 23 stycznia 2002, 09:11

Od jakiegoś czasu w branży komputerowej panuje zastój. Co rok słyszymy, że sprzedaje się coraz mniej komputerów i nawet wielcy giganci zaczynają coraz bardziej to odczuwać (zwolnienia redukcje, itp.). Równocześnie rośnie też konkurencja w dziedzinie gier MMO, do tej pory zdominowanej przez kilka tytułów, jak: EverQuest czy Ultima Online. Pod koniec 2001 roku ruszyło klika nowych gier MMO i cieszą się dużą popularnością, a to nie koniec, ponieważ rok 2002 będzie rokiem wylewu nowych MMO. W związku z zaistniałą sytuacją firmy Gateway, Sony oraz Intel połączyły swe wysiłki i zaczęły w dość ciekawy sposób promować swoje produkty.

Indiana Jones znowu na ekranach komputerów

Łosiu, 23 stycznia 2002, 08:50

Jak donosi serwis Yahoo! Finance firma LucasArts zawarła umowę z Kalifornijskim producentem gier The Collective dotyczącą stworzenia kolejnej gry opowiadającej o przygodach bohaterskiego Indiana Jones’a.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (23/01/02)

Fajek, 23 stycznia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.