Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 stycznia 2002

Plany wydawnicze Microids na rok 2002

Solnica, 9 stycznia 2002, 15:52

Microids udostępnił swój plan wydawniczy na rok 2002. Znalazły się w nim tytuły znane oraz całkowicie nowe.

Wizardry 8 - tłumaczenie dobiega końca

Solnica, 9 stycznia 2002, 14:54

Według informacji przekazanych przez CD Projekt, prace lokalizacyjne nad grą Wizardry 8 dobiegają końca, dzięki czemu gra ta trafi na półki sklepowe w naszym kraju zgodnie z planem czyli w lutym.

Adam Małysz lepszy od Harry’ego Potter’a

Solnica, 9 stycznia 2002, 14:11

Jeżeli myślicie że 45.000 tysięcy egzemplarzy Harry’ego Potter’a sprzedane w okresie przedświątecznym (o czym pisaliśmy kilka dni temu) to dużo, to co powiecie na wyniki sprzedaży Skoki Narciarskie 2002: Polskie Złoto?

Brakujące mapy w komercyjenej wersji Counter-Strike 1.0.0.3

Sznur, 9 stycznia 2002, 13:51

Podobnie jak to było w przypadku komercyjnej wersji Counter-Strike 1.0.0.1 (o czym informowaliśmy w zeszłym roku), w najnowszym pudełkowym wydaniu wersji 1.0.0.3 również zabrakło kilku ważnych map. Ponieważ brakujące mapy znajdują się w darmowej wersji moda Counter-Strike, są one bardzo popularne wśród miłośników tej taktycznej rozgrywki wieloosobowej na całym świecie.

JoWood Productions wydawcą gier Fishtank Interactive

Sznur, 9 stycznia 2002, 13:26

Niemiecki Fishtank Interactive i austriacki JoWood Productions podpisały umowę o współpracy międzynarodowej w dziedzinie wydawania gier na świecie. Obydwie firmy są obecnie jednymi z największych wydawców w swoich krajach, zdobywając również coraz większy rynek w całej Europie.

Następca GTA3?

Fajek, 9 stycznia 2002, 13:12

Grand Theft Auto 3 dopiero niedawno pojawił się na konsolę PS2 ale już teraz bije rekordy popularności. Posiadacze popularnych PieCów będą mogli się nacieszyć grą dopiero w kwietniu. Tymczasem jeden z pracowników firmy RockStar Games, producenta GTA3, zdradził...

Catan tańszy

Fajek, 9 stycznia 2002, 12:18

Jak informuje firma TopWare Poland, do końca stycznia możecie kupić CATAN po obniżonej cenie. Jeśli złożycie zamówienie bezpośrednio w sklepie wysyłkowym TopWare’u (formularz zamówień dostępny jest na stronie firmowej) to za tą grę zapłacicie jedynie 39zł (zamiast 79zł)!

Europa Universalis II - już niedługo patch do wersji PL

Solnica, 9 stycznia 2002, 12:14

W przyszłym tygodniu pojawi się polski patch do gry Europa Universalis II. Poprawi on błędy natury merytorycznej – sygnalizowane przez graczy, usprawni również grę od strony czysto technicznej – optymalizacja kodu, usunięcie bugów, itp.

Recenzja Dark Age of Camelot

Solnica, 9 stycznia 2002, 11:56

W ubiegłym roku uruchomione zostały kolejne dwie gry należące do gatunku massive multiplayer RPG. Pierwsza z nich to futurystyczna Anarchy Online, drugą jest uruchomiony w październiku i cieszący się niezwykle dużą popularnością Dark Age of Camelot.

Sound Blaster na zewnątrz!

Fajek, 9 stycznia 2002, 10:45

Jesteśmy przyzwyczajeni, że karty rozszerzeń dla komputerów klasy PC znajdują się wewnątrz jednostek centralnych. Tymczasem firma Creative Labs poinformowała, że już niedługo na rynek trafi karta Sound Blaster Extigy – zewnętrzna wersja Sound Blastera Audigy.

Zapowiedź Hitman 2: Silent Assasin

Solnica, 9 stycznia 2002, 10:28

Hitman 2: Silent Assassin to sequel znakomitej gry akcji Hitman: Codename 47 w którym ponownie wcielamy się w rolę płatnego mordercy z wytatuowanym tajemniczym numerem z tyłu głowy.

Ski Park Manager zapowiedziany

Łosiu, 9 stycznia 2002, 09:51

Lubicie zimę, sporty zimowe, biały kolor, temperaturę minus 20 za oknem, macie żyłkę managerską i lubicie siedzieć godzinami przy komputerze?. Jeżeli tak to powinien was zainteresować najnowszy tytuł firmy Microids, pt. Ski Park Manager.

Black & White: Creature Isle „Gold”

Łosiu, 9 stycznia 2002, 09:29

Firmy Electronic Arts oraz Lionhead Studios poinformowały, że prace nad Black & White: Creature Isle osiągnęły status „Gold”. Światowa premiera gry, zgodnie z zapowiedziami odbędzie się 18 stycznia bieżącego roku.

Oficjalna strona Chrome

Łosiu, 9 stycznia 2002, 09:22

Chrome – o tej najnowszej grze akcji tworzonej przez firmę Techland słyszeliśmy już wiele dobrego. Kilka dni temu na znanym zachodnim serwisie AVault pojawił się prestiżowy wywiad z twórcami gry i serwis uznał ją jako potencjalny hit. Przyszedł w końcu czas na otwarcie oficjalnej strony gry. Zapraszam do zaglądnięcia, tym bardziej że strona jest naprawdę profesjonalnie zrobiona. Niestety na razie w języku angielskim.

30 kwietnia ostatnim dniem Majestic

Łosiu, 9 stycznia 2002, 09:10

Już w grudniu zeszłego roku firma Electronic Arts podała do wiadomości, że w 2002 roku definitywnie zakończy grę sieciową Majestic. Dziś podano datę wyłączenia gry. Majestic przejdzie do historii 30 kwietnia.

Co dalej z World War II Online

Łosiu, 9 stycznia 2002, 09:04

Ledwo wczoraj informowaliśmy o planach firmy Cornered Rat dotyczących ponownego przyciągnięcia graczy do World War II Online, a już dziś firma zaczyna je realizować. Na oficjalnej stronie gry pojawiła się wiadomość, że w dniach 11-25 stycznia wszystkie konta, które do 6 stycznia zostały zamknięte zostaną reaktywowane i Ci, którzy wcześniej zrezygnowali z gry, będą mogli za darmo sprawdzić, czy teraz, po szeregu patchy i poprawek, World War II Online wart jest zachodu i comiesięcznej opłaty.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (09/01/02)

Fajek, 9 stycznia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.