Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 stycznia 2002

Polonizacja Warrior Kings ruszyła

Fajek, 4 stycznia 2002, 14:55

Jak informuje CD Projekt, prace nad polską wersją Warrior Kings zostały rozpoczęte. Ta interesująco zapowiadająca się gra z gatunku RTS, ma wielkie szanse na podbicie serc wszystkich strategów.

Recenzja: Real War

Fajek, 4 stycznia 2002, 14:37

Real War to strategia czasu rzeczywistego, której akcja przenosi graczy do roku 2007, gdzie jako głównodowodzący sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych zmagać się oni będą z międzynarodowymi grupami terrorystycznymi walczącymi pod sztandarem „Independent Liberation Army”. O jakości produktu najlepiej świadczy fakt, iż w jego produkcji brał udział zespół OSI Incorporated, znany z tworzenia zaawansowanych programów przeznaczonych do szkolenia wielu rodzajów oddziałów armii amerykańskiej oraz to, że Real War stanowi komercyjną, publiczną wersję prawdziwego wojskowego symulatora pola walki Joint Force.

Nowe daty wydania Primitive Wars i Duke Nukem Forever

Sznur, 4 stycznia 2002, 14:19

Manta Multimedia nareszcie podała ostateczny termin polskiego wydania opóźniającej się strategii czasu rzeczywistego Primitive Wars. W pełni zlokalizowana gra, opowiadająca o straszliwym konflikcie ras ludzi, elfów, zmutowanych dinozaurów i demonów, trafi na półki sklepowe 28 stycznia.

Matchbox Rescue Rigs zapowiedziany

Sznur, 4 stycznia 2002, 13:20

Europejski wydawca THQ Inc. zapowiedział kolejny produkt z pod znaku jednego z największych producentów zabawek, firmy Matchbox. Podobnie jak Matchbox Emergency Patrol czy seria Hot Wheels również Matchbox Rescue Rigs przeznaczony będzie dla młodszego kręgu odbiorców.

Kim jesteśmy ? Profil użytkowników GRY-OnLine

Soulcatcher, 4 stycznia 2002, 13:13

Profil użytkowników wortalu GRY-OnLine opracowany na odstawie dwóch niezależnych badań w lipcu i październiku 2001 na próbkach 5271 i 10488 osób.

Manta Multimedia poszukuje beta-testerów

Łosiu, 4 stycznia 2002, 11:43

Jeden z polskich dystrybutorów, firma Manta Multimedia, poinformował, że poszukuje graczy chętnych do testowania wydawanych przez siebie gier. Na zainteresowanych czeka miejsce w „creditsach” testowanych gier oraz oczywiście same gry.

Konkurs "Polska Goola!" zakończony

Rafii, 4 stycznia 2002, 10:11

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „Polska Goola!”. Przypomnijmy iż do wygrania było 8 gier. Nagrody zostały ufundowane przez firmę Manta.

Oficjalna data wydania Black & White: Creature Isle

Łosiu, 4 stycznia 2002, 09:02

Znana jest już data wydania oficjalnego dodatku do utytułowanej gry strategicznej Black & White. Electronic Arts oraz Lionhead Studios poinformowały, że światowa premiera Black & White: Creature Isle odbędzie się 18 stycznia bieżącego roku.

Unreal Tournament 2 - kolejne nowości

Łosiu, 4 stycznia 2002, 08:58

W styczniowym numerze francuskiego magazynu Joystick pojawiło się obszerne preview Unreal Tournament 2 (o czym wczoraj informowaliśmy), a dziś z kolei belgijski serwis JIM.be zamieścił pełny press kit Unreal Tournament 2 oraz arty i screenshoty z gry. Co ciekawe firma Infogrames nadal milczy w tej sprawie i odmawia jakichkolwiek komentarzy dotyczących UT2.

TriLunar - nowy producent gier

Łosiu, 4 stycznia 2002, 08:53

W okresie narastającej recesji na rynku oraz pośród licznych wiadomości informujących o zamykaniu się kolejnych serwisów internetowych i firm tworzących gry, miło jest usłyszeć wieść o otwarciu nowego studia developerskigo. W Kalifornii powstała firma TriLunar, która zajmie się tworzeniem gier na PC oraz konsole do gier. Jej założycielami są prawdziwi spece i weterani z branży, tj. Joe Madureira, Tim Donley oraz Greg Peterson.

Harry Potter and the Sorcerer's Stone nadal liderem

Łosiu, 4 stycznia 2002, 08:49

Pojawiło się kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych za okres od 9 do 15 grudnia. Zgodnie z przewidywaniami na szczycie listy nadal znajduje się Harry Potter and the Sorcerer's Stone, a zaraz za nim najnowszy dodatek do symulacji ludzkiego życia The Sims: Hot Date.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (04/01/02)

Fajek, 4 stycznia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.