Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 stycznia 2002

Toontown Online Disneya – najbardziej „czadowa” gra MMO w jaką grałem!

Soulcatcher, 19 stycznia 2002, 17:28

Nie odpuszczę sobie żadnej gry internetowej (massive online multiplayer) którą mógłbym się pobawić, niestety często wiąże się to ze sporym rozczarowaniem gdyż mnogość produktów nie idzie w parze z ich jakością. Wczoraj zasiadłem do otwartego beta testu nowej gry Disneya (tak tego Disneya) Toontown Online i powiem wam że bawiłem się świetnie. Kreskówkowe miasto to swojego rodzaju rewelacja.

Emulator Xboxa na PC?

Mariusz Klamra, 19 stycznia 2002, 16:48

W ostatnich dniach światowe serwisy obiegła informacja o powstaniu pierwszego programowego emulatora konsoli Xbox na komputery PC. Pisały o tym nawet tak poważne czasopisma jak PC World Komputer.

HomeStation - następca Xboxa jednak istnieje?

Mariusz Klamra, 19 stycznia 2002, 16:09

Informacje o HomeStation – rozbudowanym następcy Xboxa, pojawiają się już od kilku miesięcy, następnie zaś są stanowczo dementowane przez przedstawicieli Microsoftu. Już wydawało się, że to tylko dziennikarska plotka, gdy nowe doniesienia na ten temat, które pojawiły się na portalu MSNBC (którego współwłaścicielem jest Microsoft), nie tylko sugerują że HomeStation istnieje naprawdę, ale że jego premiera może nastąpić już na jesieni tego roku.

Return to Castle Wolfenstein oficjalnie zapowiedziany na Xboxa i PS2

Mariusz Klamra, 19 stycznia 2002, 14:36

Oczywiście nie trzeba było być geniuszem, żeby to przewidzieć – po doniesieniach o ponad milionie sprzedanych egzemplarzy na PC taka decyzja była tylko kwestią czasu. Wersje konsolowe tworzone będą przez zespół Raster Productions przy współpracy z ID Software. Czy RtCW powtórzy sukces wersji PC w wydaniu na konsole?

Śnieżny Rajd 2002 - prace dobiegają końca

Sznur, 19 stycznia 2002, 11:56

Firma CD Projekt poinformowała, że prace nad polską wersją językową gry Śnieżny Rajd 2002: Wyścigi Skuterów Śnieżnych (znaną również jako Polaris SnoCross) dobiegły końca. Głosy zawodników i komentatora zostały już nagrane, zakończono również tłumaczenie instrukcji na język polski. Premiera gry przewidywana jest na połowę lutego. Będzie ona sprzedawana w atrakcyjnie niskiej cenie 39,90 PLN.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (19/01/02)

Fajek, 19 stycznia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.