Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 stycznia 2002

The Privateer: Age of Sail II w fazie beta-testów

Łosiu, 6 stycznia 2002, 10:46

Firma Akella, twórca takich gier jak: Sea Dogs czy Age of Sail, poinformowała, że jej kolejna produkcja The Privateer: Age of Sail II weszła w fazę beta testów i zostanie wydana w pierwszym kwartale bieżącego roku. Ponadto oficjalna strona gry zostanie uruchomiona jeszcze w styczniu.

Xbox - puszka Pandory?

Łosiu, 6 stycznia 2002, 10:31

Nie jest tajemnicą, że od lat firma Microsoft kojarzy się wielu użytkownikom PC-tów z dużym problemem. Nie mówię tu już o samym niedopracowaniu kolejnych systemów operacyjnych Windows, ale o gwarancji i wsparciu użytkownika. Niejednokrotnie użytkownicy domowi skarzą się na brak jakiejkolwiek pomocy przy rozwiązywaniu problemów z działaniem programów giganta z Redmont, a teraz to samo dopadło tych, którzy zakupili najnowszą zabawkę Microsoft’u – konsolę Xbox.

Twój model czołgu w Combat Mission 2: Barbarossa to Berlin

Łosiu, 6 stycznia 2002, 10:23

Firma Battlefront ogłosiła konkurs, który powinien zainteresować wszystkich miłośników modelarstwa oraz symulacji pola walki Combat Mission: Beyond Overlord. Mianowicie każdy może wysłać zestaw zdjęć swego najlepszego modelu czołgu lub wozu bojowego z czasów II Wojny Światowej do firmy Battlefront. Później najlepsze z nadesłanych modeli zostaną zamienione w modele elektroniczne i zawarte w grze.

Pepsi Max Extreme Sports w ofercie Techlandu

Solnica, 6 stycznia 2002, 01:07

Stworzona w koprodukcji twórców wspaniałego Project I.G.I. i jego nadchodzącego sequela - Innerloop Studios, oraz korporacji Pepsi gra Pepsi Max Extreme Sports znalazła się w ofercie wydawniczej firmy Techland.

Już wkrótce Arthur's Knights 2: Tajemnica Merlina

Solnica, 6 stycznia 2002, 00:49

Już za kilka tygodni na półki sklepowe w naszym kraju trafi druga, nosząca podtytuł „Tajemnica Merlina” część gry „Arthur's Knights”.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (06/01/02)

Solnica, 6 stycznia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.