Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 stycznia 2002

Zinedine Footbal Generation - następca Polska Goola?

Sznur, 16 stycznia 2002, 17:02

Włoska firma Trecision przysłała nam pierwszy pakiet screenów ze swojej najnowszej produkcji Zinedine Football Generation. Trecision jest już doskonale znana w Polsce dzięki głośnym tytułom – Polska Goola i Zegarmistrz, wydanych przez Manta Multimedia.

Nowy wygląd oficjalnej strony Jedi Knight 2

Solnica, 16 stycznia 2002, 16:06

LucsArts zmienił wygląd i uaktualnił o nowe informacje oficjalną stronę gry Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast.

Nowe szczegóły o Magic the Gathering Online

Sznur, 16 stycznia 2002, 14:10

Firma Wizards of the Coast, właściciel praw do większości istniejących na rynku systemów RPG i karcianek, podała nowe szczegóły dotyczące sieciowej adaptacji Magic the Gathering. Jest to najpopularniejsza gra karciana, w którą obecnie gra ok. sześciu milionów graczy na całym świecie. W Magic the Gathering Online będziemy mogli tak samo kolekcjonować zestawy kart aby za ich pomocą prowadzić rozgrywki na specjalnie przygotowanych serwerach.

Recenzja Etherlords

Solnica, 16 stycznia 2002, 13:48

Etherlords to gra będąca swoistego rodzaju połączeniem Magic the Gathering oraz Heroes of Might and Magic. Czy jej twórcom udało się wybrać i połączyć razem to co w obu tych tytułach najlepsze? Po odpowiedź na no pytanie zapraszam jak zwykle do nowej recenzji, którą zamieściliśmy właśnie na naszych stronach.

"Wielki Konkurs Zimowy" zakończony

Rafii, 16 stycznia 2002, 13:08

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się „Wielki Konkurs Zimowy”. Przypomnijmy iż do wygrania było 8 kompletów gier. Każdy ze zwycięzców otrzyma cztery wspaniałe gry - Empire Earth, Pool of Radiance 2, Silent Hunter 2 i Aliens vs. Predator 2. Nagrody zostały ufundowane przez firmę Play It.

Deus Ex 2 dopiero w 2003 roku

Solnica, 16 stycznia 2002, 12:44

Niestety będzie to smutna informacja dla wszystkich tych, którzy z utęsknieniem czekają na drugą część Deus Ex’a. Gra ta pojawi się najprawdopodobniej dopiero na wiosnę 2003.

Oficjalna strona Chrome raz jeszcze

Sznur, 16 stycznia 2002, 12:39

Firma Techland otworzyła oficjalną stronę swojej gry akcji Chrome. Jeżeli niektórym z was wydaje się, że czytając tą informacje przeżywacie deja vu - nie mylicie się. Okazało się bowiem, iż strona, o której informowaliśmy kilka dni temu, była postawiona do celów testowych.

Nowe obszary w Dark Age of Camelot

Łosiu, 16 stycznia 2002, 08:48

W najnowszej wiadomości skierowanej do grających w Dark Age of Camelot pracownik firmy Mythic Entertainment, pan Mark Jacobs, ujawnia, że w przeciągu następnych 30 dni zostanie wprowadzonych szereg znaczących poprawek do gry, w tym jedna największa wprowadzająca trzy nowe, duże obszary.

Disciples II: Dark Prophecy - GOLD

Łosiu, 16 stycznia 2002, 08:44

Disciples II: Dark Prophecy – druga cześć znanej strategii turowej, Disciples: Sacred Lands, promowanej przez firmę Strategy First dotarła do końcowego etapu swej produkcji. Gra osiągnęła status „Gold”, właśnie znajduje się w tłoczni i trafi do zachodnich sklepów w przyszłym tygodniu.

Gry z ARUSH Entertainment na półkach sklepowych

Łosiu, 16 stycznia 2002, 08:40

Zachodni wydawca, firma ARUSH Entertainment podała do wiadomości, że wszystkie jej przyszłe gry będą sprzedawane również za pośrednictwem tradycyjnych kanałów, tj. w wersjach pudełkowych w sklepach. Przypominam, że za wyjątkiem dwóch ostatnich tytułów Primal Prey oraz Hunting Unlimited firma zajmowała się jedynie dystrybucją gier za pośrednictwem Internetu. To nowe ustalenie dotyczy także gry, której bohaterem jest słynny książę - Duke Nukem: Manhattan Project.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (16/01/02)

Fajek, 16 stycznia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.