Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 stycznia 2002

Zinedine Footbal Generation - następca Polska Goola?

Sznur, 16 stycznia 2002, 17:02

Włoska firma Trecision przysłała nam pierwszy pakiet screenów ze swojej najnowszej produkcji Zinedine Football Generation. Trecision jest już doskonale znana w Polsce dzięki głośnym tytułom – Polska Goola i Zegarmistrz, wydanych przez Manta Multimedia.

Nowy wygląd oficjalnej strony Jedi Knight 2

Solnica, 16 stycznia 2002, 16:06

LucsArts zmienił wygląd i uaktualnił o nowe informacje oficjalną stronę gry Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast.

Nowe szczegóły o Magic the Gathering Online

Sznur, 16 stycznia 2002, 14:10

Firma Wizards of the Coast, właściciel praw do większości istniejących na rynku systemów RPG i karcianek, podała nowe szczegóły dotyczące sieciowej adaptacji Magic the Gathering. Jest to najpopularniejsza gra karciana, w którą obecnie gra ok. sześciu milionów graczy na całym świecie. W Magic the Gathering Online będziemy mogli tak samo kolekcjonować zestawy kart aby za ich pomocą prowadzić rozgrywki na specjalnie przygotowanych serwerach.

Recenzja Etherlords

Solnica, 16 stycznia 2002, 13:48

Etherlords to gra będąca swoistego rodzaju połączeniem Magic the Gathering oraz Heroes of Might and Magic. Czy jej twórcom udało się wybrać i połączyć razem to co w obu tych tytułach najlepsze? Po odpowiedź na no pytanie zapraszam jak zwykle do nowej recenzji, którą zamieściliśmy właśnie na naszych stronach.

"Wielki Konkurs Zimowy" zakończony

Rafał Swaczyna, 16 stycznia 2002, 13:08

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się „Wielki Konkurs Zimowy”. Przypomnijmy iż do wygrania było 8 kompletów gier. Każdy ze zwycięzców otrzyma cztery wspaniałe gry - Empire Earth, Pool of Radiance 2, Silent Hunter 2 i Aliens vs. Predator 2. Nagrody zostały ufundowane przez firmę Play It.

Deus Ex 2 dopiero w 2003 roku

Solnica, 16 stycznia 2002, 12:44

Niestety będzie to smutna informacja dla wszystkich tych, którzy z utęsknieniem czekają na drugą część Deus Ex’a. Gra ta pojawi się najprawdopodobniej dopiero na wiosnę 2003.

Oficjalna strona Chrome raz jeszcze

Sznur, 16 stycznia 2002, 12:39

Firma Techland otworzyła oficjalną stronę swojej gry akcji Chrome. Jeżeli niektórym z was wydaje się, że czytając tą informacje przeżywacie deja vu - nie mylicie się. Okazało się bowiem, iż strona, o której informowaliśmy kilka dni temu, była postawiona do celów testowych.

Nowe obszary w Dark Age of Camelot

Łosiu, 16 stycznia 2002, 08:48

W najnowszej wiadomości skierowanej do grających w Dark Age of Camelot pracownik firmy Mythic Entertainment, pan Mark Jacobs, ujawnia, że w przeciągu następnych 30 dni zostanie wprowadzonych szereg znaczących poprawek do gry, w tym jedna największa wprowadzająca trzy nowe, duże obszary.

Disciples II: Dark Prophecy - GOLD

Łosiu, 16 stycznia 2002, 08:44

Disciples II: Dark Prophecy – druga cześć znanej strategii turowej, Disciples: Sacred Lands, promowanej przez firmę Strategy First dotarła do końcowego etapu swej produkcji. Gra osiągnęła status „Gold”, właśnie znajduje się w tłoczni i trafi do zachodnich sklepów w przyszłym tygodniu.

Gry z ARUSH Entertainment na półkach sklepowych

Łosiu, 16 stycznia 2002, 08:40

Zachodni wydawca, firma ARUSH Entertainment podała do wiadomości, że wszystkie jej przyszłe gry będą sprzedawane również za pośrednictwem tradycyjnych kanałów, tj. w wersjach pudełkowych w sklepach. Przypominam, że za wyjątkiem dwóch ostatnich tytułów Primal Prey oraz Hunting Unlimited firma zajmowała się jedynie dystrybucją gier za pośrednictwem Internetu. To nowe ustalenie dotyczy także gry, której bohaterem jest słynny książę - Duke Nukem: Manhattan Project.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (16/01/02)

Fajek, 16 stycznia 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.