Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 stycznia 2002

CD Projekt polskim dystrybutorem Capitalism II

Sznur, 2 stycznia 2002, 16:09

Według najnowszych informacji, to firma CD Projekt została wyłącznym dystrybutorem gry Capitalism II w Polsce. Wcześniej miała się ona ukazać w kraju nakładem firmy Licomp Empik Multimedia, która od dawna jest dystrybutorem tytułów z Ubi Soft. Wygląda jednak na to, że tym razem CD Projekt uzyskał prawa do najnowszej edycji jednej z najbardziej rozbudowanych gier ekonomicznych.

Lista TOP 10 EMPiK (02/01/02)

Fajek, 2 stycznia 2002, 16:05

Poniżej przedstawiamy najnowszą listę EMPiK TOP 10. Nie dziwi chyba fakt, że na pierwszym miejscu nadal znajduje się najpopularniejszy tytuł ostatnich tygodni – Harry Potter!

Mimesis Online - wznowienie rejestracji do beta testu

Solnica, 2 stycznia 2002, 12:39

Wznowione zostały zapisy do trwającego obecnie beta testu Mimesis Online. Wszystkim chętnym do przetestowania pierwszego polskiego MMORPG, którym nie udało się z jakichś powodów wcześniej zarejestrować dana została kolejna szansa.

Jakie gry na Xbox szykuje Microsoft?

Sznur, 2 stycznia 2002, 12:22

Microsoft ujawnił najnowszy plan wydawniczy gier, które ukażą się na konsolę Xbox w pierwszym kwartale 2002. Jednocześnie potwierdził, że do końca roku można się spodziewać 38 tytułów na tą konsolę, co wraz z 30 wydanymi w zeszłym roku powinno znacznie wzbogacić ofertę dla graczy i zachęcić do zakupu produktu Microsoftu.

Recenzja: Zax – The Alien Hunter

Fajek, 2 stycznia 2002, 11:54

Zax to przygodowa gra akcji, której głównym bohaterem jest tytułowy właśnie Zax. Podczas normalnego lotu w przestrzeni kosmicznej jego pojazd zostaje nagle zestrzelony i rozbija się na obcej planecie zamieszkanej przez pokojowo nastawnią ludność rdzenną oraz przez zastępy agresywnych robotów. Po chwili okazuje się, że przez długi okres czasu mieszkańcy żyli pod dyktando robotów uznając, że ich przywódca jest bogiem.

The Sims: Vacation ?

Solnica, 2 stycznia 2002, 11:54

Co prawda jest to informacja nieoficjalna ale wszystko wskazuje na to, iż Maxis i EA pracują nad kolejnym dodatkiem do nieśmiertelnych The Sims.

Single player demo Medal of Honor: Allied Assault - kolejne szczegóły

Łosiu, 2 stycznia 2002, 10:29

Witam wszystkich z zakopanego pod tonami śniegu Krakowa. Nowy rok 2002 przywitał nas miłą niespodzianką. Okazało się bowiem, że single player demo Medal of Honor: Allied Assault jest jak najbardziej autentyczne i w chwili obecnej pobiera go tysiące graczy na całym świecie.

Recenzja: Orientalne Noce

Fajek, 2 stycznia 2002, 09:58

Gdybym poprosił Was o wskazanie jednej z pierwszych gier na komputery klasy PC a zarazem jednej z najbardziej znanych, większość powiedziała by – Prince of Persia.

Poradnik do Commandos 2: Men of Courage

Solnica, 2 stycznia 2002, 08:52

W pierwszym naszym tegorocznym poradniku znajdziecie szereg porad dotyczących Commandos 2: Men of Courage, jednej z ciekawszych gier już zeszłego, 2001 roku.

Absolutnie nowy i totalnie odlotowy

Solnica, 2 stycznia 2002, 08:42

W zeszłym miesiącu CD Projekt poinformował, iż zamierza zlikwidować wkrótce swoją stronę internetową www.cdprojekt.com. Owszem jest to prawda, nie oznacza to jednak że dystrybutor ten zamierza zniknąć z sieci – jest wręcz przeciwnie.

W.A.T.E.R.: Blood Runs Deep - update strony

Łosiu, 2 stycznia 2002, 08:40

Z firmą Arithmetic Studios, Inc. to jak z pogodą. Przypominam, że we wrześniu 2001 roku firma podjęła decyzję o nie ujawnianiu żadnych szczegółów dotyczących swej najnowszej produkcji W.A.T.E.R.: Blood Runs Deep do czasu, gdy będzie ukończona (rok 2004). Późnej, w listopadzie, Arithmetic złamało swoje postanowienie i szef firmy udzielił wywiadu serwisowi Gameplex. Zapowiedział jednocześnie, że kolejne informacje zostaną przedstawione za zamkniętymi drzwiami na przyszłych targach E3. Teraz znowu nie dotrzymano postanowienia.