Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 stycznia 2002, 18:24

autor: Soulcatcher

Jak minął ostatni tydzień

Siedzę sobie, czytam wiadomości opublikowane na stronach GRY-onLine i dochodzę do wniosku iż wiele ciekawych tematów umyka w codziennym wirze zajęć. Postanowiłem zrobić więc małe podsumowanie ostatniego tygodnia i opatrzyć go moim osobistym subiektywnym, stronniczym i niekompetentnym komentarzem.

Siedzę sobie, czytam wiadomości opublikowane na stronach GRY-onLine i dochodzę do wniosku iż wiele ciekawych tematów umyka w codziennym wirze zajęć. Postanowiłem zrobić więc małe podsumowanie ostatniego tygodnia i opatrzyć go moim osobistym subiektywnym, stronniczym i niekompetentnym komentarzem.

CD Projekt rozpoczyna działalność w Czechach – no, no, ciekawe co na to powie CENEGA Entertainment która ma w czechach praktycznie monopol. (TIP: IMGroup to część CENEGA). Będzie ostro. W ciekawych czasach przyszło nam żyć, czekam na dalszy rozwój akcji.

Skacz jak Adam Małysz – nasz mistrz znowu wygrywa a na GRY-OnLine super konkurs.

„3 egzemplarze gry Skoki Narciarskie 2002: Polskie Złoto z autentycznym podpisem Mistrza oraz 100 nagród pocieszenia w postaci gry Skoki Narciarskie 2002: Polskie Złoto.”

Axel Springer Polska – zgarnia kasę spychaczem po pierwszej edycji Skoki Narciarskie 2002: Polskie Złoto, coś w tym musi być.

Bard's Legacy - kontynuacja trylogii Bard's Tale – o! aż nie chce się wierzyć. Jak grałem w tą grę byłem jeszcze piękny i młody.

Etherlords: Władcy Eteru w sprzedaży! – mi się ta gra podoba, jest oryginalna, zobaczymy czy zdobędzie większy (czytaj niełatwy) rynek zachodni.

Postać z Dark Age of Camelot za ponad 3000$ - powiecie że ktoś kto zapłacił 3000$ za wirtualną postać z gry musi mieć nierówno pod sufitem. Być może. Ale jak zastanowiłem się ile (a gram sam w DAOC) gostek potrzebował poświęcić czasu aby wykręcić Scouta na 50 lvl to powiem wam jedno – za mało.

Nowe szczegóły o Magic the Gathering Online – jak im się uda to będzie prawdziwy hit, już sobie wyobrażam mistrzostwa świata online w MtG.

Dziesięć najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych – ludzie ja wiem że Simsy są sexy ale może wreszcie czas aby wyjść z domu i pochodzić po prawdziwym mieście.

Premiera Mimesis Online !!! – wreszcie. Czekamy na parametry konta od Tannhauser Gate aby opisać wam jak wygląda pierwszy wschodnioeuropejski MMO. Nie ukrywam sceptycyzmu ale jestem bardzo dobrze nastawiony po rozgrywce w wersję beta.

Ochrona środowiska wkracza do świata gier komputerowych – a ja słyszałem zupełnie inną historię.

Mianowicie właściciel jednej z największych amerykańskich sieci supermarketów (ma ich tyle co mniej więcej wszystkich supermarketów w Polsce) wziął do ręki duże kartonowe pudełko z grą i powiedział: „Dlaczego płyty audio i DVD są takie małe a programy komputerowe takie duże? Przecież to takie same kompakty. Nie mam tyle miejsca w magazynach. Albo zapakujecie to w mniejsze pudełka albo będziecie sobie sprzedawali to sami” i stało się mamy nowy rewelacyjny model pudełka. Ciekawe jak wepchną do niego plakat ? A może to chodzi o to że od teraz będą mówili: „Sorry nie możemy wam dać nic poza płytką i stroną instrukcji bo nie zmieści nam się to do pudełka.”

LEM dystrybutorem gier na Xbox'a – cool, ale ciekawe kto będzie sprzedawał samego Xboxa bo Microsoft Polska trzyma tak mocno zaciśnięte usta że aż im wargi zsiniały. Nie chciał bym być złym prorokiem ale wygląda na to że już niedługo Bill wystąpi w TV i powie „Ogłaszam ogólnoeuropejską premierę Xboxa, Hura, Hura ... ops! ... errrrr ... Polską zajmiemy się w późniejszym terminie”

WOŚP - wyniki aukcji Rally Championship Xtreme – miłe, miłe nie powiem.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.