Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 stycznia 2002, 08:51

autor: Łosiu

Co nowego z firmy Buka Entertainment

Rosyjski developer, firma Buka Entertainment, przedstawił swe kolejne, dwa nadchodzące tytuły. Są to gra akcji/FPS „MARCH!” oraz gra przygodowa „Midnight Nowhere”.

Rosyjski developer, firma Buka Entertainment, przedstawił swe kolejne, dwa nadchodzące tytuły. Są to gra akcji/FPS „MARCH!” oraz gra przygodowa „Midnight Nowhere”.

Akcja Midnight Nowhere przenosi graczy do małego miasteczka, w którym grasuje niebezpieczny maniak zabójca. Okrutne morderstwa rodem z najgorszego horroru to codzienność. Każdego dnia znajdowane są nowe ofiary, a policja, a nawet wojsko, które otoczyło kordonem miasto, są bezradne. Przestępca jest nieuchwytny. Bohater gry nagle budzi się w kostnicy i nie pamięta jak się tu z nalazł i co tu robił. Nie pamięta całego ostatniego dnia. Pozostaje pytanie co się stało? Odpowiedzieć na nie musi gracz. Akcja gry przepełniona jest atmosferą horroru i grozy. Na graczy czeka ciekawa fabuła (60 różnych lokacji) oraz szereg skomplikowanych zagadek do rozwiązania, w tym i ta największa – kto stoi za okrutnymi morderstwami. Midnight Nowhere posiada całkowicie trójwymiarową oprawę graficzną. Producentem jest zespół Saturn+, wydanie planowane jest na czwarty kwartał 2002 roku. Zapraszam na stronę gry.

MARCH!: Offworld Recon przenosi nas do odległej przyszłości. Ludzie rozpoczęli kolonizację Marsa, ale liczba problemów jakim musieli się w związku z tym przeciwstawić zmusiła kolejnych kolonistów do opuszczenia czerwonej planety. W końcu pozostały na niej jedynie roboty i tajne instalacje wojskowe. Wydawało się, że temat czerwonej planety jest już skończony dla Ziemian, aż pewnego dnia jeden z marsjańskich satelitów odebrał dziwny przekaz, po czym łączność z nim została zerwana. Rząd zdecydował się wysłać specjalną ekipę dochodzeniową na Marsa, by zbadała dziwna sytuację. Okazało się jednak, że owo dochodzenie wkrótce zamieniło się w walkę o przetrwanie. Przed ludzkością stanęli cybernetyczni najeźdźcy (cyborgi). Gracz dowodzi zespołem ziemskich robotów bojowych uzbrojonych w szereg śmiercionośnych broni. Cała akcja toczy się na powierzchni Marsa. Gra posiada trójwymiarowy engine graficzny oraz bardzo wartką akcję będącą połączeniem taktycznej gry akcji i typowej strzelanki FPS. MARCH! pozwala na rozgrywkę w trybie single i multiplayer. Producentem jest zespół HBM, a wydanie nastąpi w trzecim kwartale bieżącego roku. Zapraszam na stronę gry.